Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy kellene reagálnom?

Hogy kellene reagálnom?

Figyelt kérdés

A szüleim sokszor drága dologokat vesznek a gyerekeimnek. És ha ez az anyós fülébe jut (mesélik nekik sogorék mert pl épp itt voltak és látták azt a vmit vagy ő saját maga látta) mindig megkérdezi hogy mennyi volt ha elmondom neki akkor látszik a döbbenet az arcán valóban túlzás néha amit a szüleim csinálnak de ilyenkor nem tudom hogy reagáljak csak a megvető pillantást van felőlle kicsi féltékenységgel is. Nem szól semmit de olyankor furcsán érzem magam. Illetve ha nem mondom meg mennyi volt akkor utánna néz a neten és utánna mondja hogy látta az interneten hogy ennyibe meg annyiba kerül. Nyilván nem mondhatom hogy áhh dehogy fele ennyi.. A gyerekeimre ő szinte nem költ csak akkor ha valami ünnep van de a másik unokákra ünnepek nélkül is költ. Szóval nem értem hogy ezt miért csinálja. Nyilván nem várom el hogy bármit is vegyen de nem értem részéröl ezt a féltékenységet megvetést. Tudom hogy ő ilyen összegeket nem tudna kiadni nem is várja el tőle senki meg senkitől se a szüleim maguktól veszik és jelzem hogy mindkét részröl átlagos életmód van. Azt is gondolom hogy semmi köze hogy hogy ki mennyit költ a gyerekre.

Hogy reagálnátok az ilyen helyzetben?



febr. 26. 21:09
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Azért tudom az árat mert ha valamire van jótállás azt mindig oda adják. Illetve azért mert kb tudom mi mennyibe kerül mert általában ugyan abba a boltba webshopba vásárolunk vagy van hogy sokszor előre mutatja hogy mit rendelt látom az árat ott mellette.

Köszönöm a válaszokat mostantól kitartóan a válaszom anyós felé az lesz hogy nem tudom.

febr. 28. 14:19
 22/22 anonim ***** válasza:
MOndd azt, hogy nem tudod, hogy mennyi volt. Ez a legegyszerűbb. Én visszakérdeznék, hogy miért kérdezi.
márc. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!