Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Apósom a férjemmel akarja...

Apósom a férjemmel akarja kifizettetni a villanyszámla különbözetet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Apósommal élünk, van két fiunk, 5 és 1 évesek. A rezsit úgy intézzük,hogy a tüzelőt télire mi vásároljuk, ő meg fizeti a havi 12 ezres villanyszámlát. A téli tüzelőt nem futja ki a 200ezer ft, de minden évben változó, hogy mennyit költünk, attól függően, hogy milyen nagy a fagy.

Most kaptuk meg az elszámolót, 25 ezer ft.

Én nem akarom kifizetni, fizetünk eleget a télen. Amikor elfogy a fa, annyit mond apósom, hogy vegyen fát az, aki tüzelni akar. Persze, hogy veszünk, mert kicsik a gyerekek.

Mi a jó megoldás ebben a helyzetben?


2013. máj. 22. 14:39
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
Benyeljük ezt is, mint a többit.
2013. máj. 22. 20:39
 42/45 anonim ***** válasza:
0%

Fiuzetek lakbért vagy ingyen laktok a gyerekkekel az ő házában, ha igen a külömbözet a minimum.

Rossz duma hogy miatta nem költöztök, otthon vagy gyesen a 2 gyerekkel nyilván ti termelitek a magasabb számlát.

2013. máj. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Szokták vala mondani, hogy közös lónak túrós a háta!
2013. máj. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:

Rossz duma az, hogy aposom egeszsegi allapota miatt nem koltozunk? Szerinted nem szorul odafigyelesre egy szivbeteg nyugdijas? Akkor nagyon tevedsz.

En is tudom, h kozps lonak turus a hata...

2013. máj. 23. 10:45
 45/45 anonim ***** válasza:

k. kérdező!


Tök mindeg ymit írsz... Ha van rajtad sapka azért, hanincs akkor azért írják amit...

Mindenkinek gondozni kéne a saját öregeit akkor lenne pislogás sipákolás... Aki ezt nem teszi ritkán fogja felfogni, hogy a 11-12-13 ezer nem nagy pénz... de egy idős ember butaságáért kifizetni (ismét esetleg) rengeteg...

És olyan nincs!!!!, hogy eddig 12 volt a számla most meg 23 és ti használtok sokat...

Konkrétan még egy havi vill.számla nyári időszakban... :D Ilyen nincs csak ha a szomszéd is lopja az áramot vagy éjjel nappal megy minden még egyszer annyit (így fogy 12 tv-vel, hűtővel stb stb stb. Most tuti beállítottál még 1 tv-t még 1 hűtőt még 1 mikrót stb stb stb hogy meglegyen az a plusz 11)... Jókat nevettem :D iszonyat jó hogy mindenki fizet havonta számlát és fingja sincs arról, hogy hogy és mint vannak. csak dobálóznak... Nekem tetszett a kérdés jókat röhögtem...

2013. máj. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!