Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan sértődött meg anyósom?...

Jogosan sértődött meg anyósom? Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Férjem nem akar állást foglalni.

Figyelt kérdés

Nemrég sajnos örökséghez jutottam. Kifizettük belőle a hitelünket, a többit pedig eltettük.


Anyósom felvetette, hogy fizessük ki az ő hitelét is, és ő havonta nekünk fog fizetni, kamatmentesen. Aludtam rá párat, végül úgy döntöttem legyen. El is mentem egy ügyvéd ismerősömhöz hogy ezt hogyan lehet lepapírozni, ő adott egy szerződésmintát.


Ezt elvittük anyósomnak, aki teljesen felháborodott hogy én iylen szart akarok vele aláíratni, nem bízok benne, undorító dolog ezt tenni családon belül, én sem vagyok jobb mint a bank stb.


Ti mit gondoltok?


2013. jún. 15. 21:26
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
A papír alap, még családon belül is, pénzt, főleg ekkora összeget, alap, hogy nem adunk csak úgy oda. Ha megsértődött, így járt.
2013. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Papír! Vagy majd később ott álltok, ő nem fizet és nem tudtok semmi behajtani rajta!
2013. jún. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj neki egy vasat se !
2013. jún. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Férjed meg szégyellje magát, hogy nem áll melléd. Ha valami baj lenne, akkor csak elúszik a pénzetek? mert nem tudod bebizonyítani, hogy oda adtad.
2013. jún. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
100%

papír..papaí..papír... még szép...


leendő anyósom lassan 700 e ft-al tartozik (szépen összeadódott) persze tudomást sem vesz róla... nekünk meg épp ezért kellett ennyivel több hitelt felvennünk lakásvásárlásra...netuddmeg mit érzek :(


csak ajánlani tudom a hivatalos "mód"ot

2013. jún. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem, te kifizeted a hitelét kamatostul és arra már nem kérsz kamatot, a bank se kérne plusz kamatot, ugyanott van kifizetésben, csak a banknál nem tud kibújni. Én nem adnék, mert most komolyan, ha nem fizet, akkor beperelnéd? Nem, mert világ szemete lennél.
2013. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
szerintem buta vagy,ha adsz neki kölcsön..nyilvàn azért van felháborodva,mert azt hitte puszira odaadod neki és cseszné kifizetni...valahogy kimagyarázná,hogy miért nem fizet..mellesleg a kapcsolatod is rámehet..szerintem az lenne a legjobb,ha banktól kérne..elvégre neked is bármi közbejöhet és szükséged lehet a pénzedre..
2013. jún. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nem adnék ezek után, sőt örülnék, hogy ez időben kiderült! Ha tisztességes ember lenne, tisztességes szándékkal, maga mondta volna a papírt, neki is kellett volna gondolni rá, h sok minden történhet, és akkor neked se pénz, se posztó!!!


A 15-ös jól írta, az örökség magánvagyon, és te most készülsz jóhiszeműen elherdálni. Nem hiszem, h fogja fizetni, legalábbis nem sokáig, ha fizetni akart volna, nem cirkuszolna a papír miatt. Sokkal valószínűbb, h vatikáni valutának értette, tudniilik isten fizesse meg :DDD.

Perre úgysem vinnéd, arra aztán igazán azt mondaná, hogy undorító dolog ilyet tenni családon belül! (Mondjuk felőlem mondhatná.)


Örülj inkább, h lebukott, elő se hozd többet,ha meg rékérdez, akkor: anyuka hisz megbeszéltük, azt mondta jó lesz a bank :DDD.

2013. júl. 14. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!