Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek jogosan haborodtam...

Szerintetek jogosan haborodtam fel?

Figyelt kérdés

Roviden.

Ikerhazben elunk,mi a ferjemmel,es a sogornomel.

A tegnap delutan kint a kertben azt hataroztuk a ferjemmel hogy meghivunk nehany baratot,sutkerezni meg sorozni nallunk a kertben.

Amikor mar majdnem minden csaladi baratunk meg erkezett nallunk es epp keszultunk volna hatra menni a kertben akkor nagy meglepetes ert mindek.

A sogornom napozgatott kint hatul a kertben a mi ablakunk alatt,csak szolok hogy a konyha ablak alatt tortent mindez a napozas.

Ezzel nem is lett volna nagy baj,hogy o meg a baratnoi napoztak,hanem az hogy MELLTERTO nelkul tetek ezt es egy szal vekony atlatszo kis tanga bugyiban.

En szoltam a ferjemnek hogy szoljon a testverenek hogy legyenek szives mashol napozni ,mert nekunk vendegeink vannak,de neki csak az volt a valasza erre,hogy idezem...HAT NEKEM IS VENDEGEIM VANNAK,ES EN IS ITT LAKOM NEKEM IS UGYAN OLYAN JOGOM VAN ITT LENNI MINT A FELESEGEDNEK ES A BARATAIDNAK.

Ezzel a ferjem be jott a hazba es azt mondta nekem,hogy hagyuk oket napozni csak ott,nem lessz semmi gond.DE anikor hatra mentunk mind hogy kezdjuk el a sutest a kertben,es amikor a tobbi baratnoim meg latta hogy a sogornom es meg 3 baratnoje melltarto nelkul napozak egy szal tangaban akkor ezt szova is tette,hogy neki nem esik jol hogy a ferje mas noket nezzen egesz nap ahogy szet tett labakkal es pucer ciciben itt mutogassak magukat a ferjenek,persze erre mar minden baratnom is reagalt akik ott voltak a ferjukkel,mert hat ok is eszre vettek a ferjukon,hogy ez nekik nem gond SOT inkabb tetszett nekik.Es vegul az egeszbol nem lett semmi,mert az egyik baratnom haza akart menni,mert mar nem birta nezni hogy a sogornom es a baratnoi direkt hogyan cukkoltak felfele.es haza mentek,utana pedig sorban mindenki haza ment.

Szerintetek is jogosan haborodtam fel ezert?


2013. jún. 17. 11:26
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
83%

nem az a nő bunkó, aki monokinizik, (a strandon is megtehetné), hanem az a pasi, akinek ott a barátnője-felesége, és a félpucér nőt bámulja feltűnően.

amíg lókakik van, veréb is van - tartja a mondás. ha pasik nem vesznek fel minden ilyen cukkolást, a nők is abbahagyják előbb-utóbb.

a kedves kérdező meg inkább a helyesírási szótárat lapozgassa ily lázasan, mintsem a GYK-re írogasson.

2013. jún. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
95%
Szánalmas egy család se kommunikáció, se tartás.
2013. jún. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
54%

Ja, egyeztethettetek volna...


Ettől függetlenül a sógornőd menthetetlenül prolin viselkedett. Feltétlenül egy ikerházban kell laknotok, ha nem jöttök ki?

2013. jún. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
58%

Mindketten egyformán hibásak vagytok.


Te azért, mert nem szóltál neki előre. Közös kertnél alapdolog, hogy szólunk előre.


Sógornőd meg azért, mert ribiként viselkedett.

2013. jún. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
28%
Én is gülüszemű leszek ilyen helyzetben.
2013. jún. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
82%
Azért a másik felet is meghallgatnám. A te leírásod szerint kb. nekiállt egy tucat ember előtt maszturbálni.
2013. jún. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
75%

Aki meg a kérdezővel ért egyet, az hülye, bibibííí!!!


Nézd, ha én át akarok most hívni valakit, akkor arról szólok mindenkinek aki velem lakik, vagy akivel a lakás bármely részét együtt használjuk. Ez lenne a normális.

2013. jún. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
30%
De nem érted, kedves utolsó, hogy a sógornőnek is ugyanúgy szólnia kellett volna, hogy áthívja a barátnőit, és két idegen lánnyal együtt fog pucérkodni? Amúgy fujj, én biztos nem mutogatnám a melleimet a bátyámanak és a feleségének. :S Ha meg annyira mélyen érintette őket, hogy idegen bácsik és nénik meglátták a ciciket, akkor rögtön elhúztak volna onnan. Nyilván élvezték a "figyelmet". Nem tudom, miért kell három ribit védni.
2013. jún. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
94%

Én meg nem értem, miért hívod őket ribinek.

Mert végülis akkor ugyanarról beszélünk: szólni kell a másiknak. De az, hogy a sógornő nem szólt, nem jelenti azt, hogy a kérdezőnek sem kell. Mindketten egyformán taplók voltak.

2013. jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
100%

49-es, a melleidről úgy beszélsz, hogy "fújj", akkor tényleg ne is mutogasd őket :P

Egyébként meg a kérdező nem jogosan háborodott fel, a sógornő jól mondta, ugyanolyan joga van neki is a kertben lenni a vendégeivel, mint a kérdezőnek.

A kérdező barátnői meg kicsit el lehetnek telve maguktól, ha azt képzelték, hogy a sógornő és társasága kizárólag az ő kedvükért feküdt ki a kertbe... mert a kérdező konkrétan ezt írja: "pucer ciciben itt mutogassak magukat a ferjenek"

Aha. Mert néhány 20 év körüli lányt csak az ő sörözni készülő pasi vendégei érdekelnek, hát hogyne. Amúgy kérdező, ha már szerinted direkt mutogatták magukat, honnan tudod, hogy nem a feleségeknek?

2013. jún. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!