Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek jogosan haborodtam...

Szerintetek jogosan haborodtam fel?

Figyelt kérdés

Roviden.

Ikerhazben elunk,mi a ferjemmel,es a sogornomel.

A tegnap delutan kint a kertben azt hataroztuk a ferjemmel hogy meghivunk nehany baratot,sutkerezni meg sorozni nallunk a kertben.

Amikor mar majdnem minden csaladi baratunk meg erkezett nallunk es epp keszultunk volna hatra menni a kertben akkor nagy meglepetes ert mindek.

A sogornom napozgatott kint hatul a kertben a mi ablakunk alatt,csak szolok hogy a konyha ablak alatt tortent mindez a napozas.

Ezzel nem is lett volna nagy baj,hogy o meg a baratnoi napoztak,hanem az hogy MELLTERTO nelkul tetek ezt es egy szal vekony atlatszo kis tanga bugyiban.

En szoltam a ferjemnek hogy szoljon a testverenek hogy legyenek szives mashol napozni ,mert nekunk vendegeink vannak,de neki csak az volt a valasza erre,hogy idezem...HAT NEKEM IS VENDEGEIM VANNAK,ES EN IS ITT LAKOM NEKEM IS UGYAN OLYAN JOGOM VAN ITT LENNI MINT A FELESEGEDNEK ES A BARATAIDNAK.

Ezzel a ferjem be jott a hazba es azt mondta nekem,hogy hagyuk oket napozni csak ott,nem lessz semmi gond.DE anikor hatra mentunk mind hogy kezdjuk el a sutest a kertben,es amikor a tobbi baratnoim meg latta hogy a sogornom es meg 3 baratnoje melltarto nelkul napozak egy szal tangaban akkor ezt szova is tette,hogy neki nem esik jol hogy a ferje mas noket nezzen egesz nap ahogy szet tett labakkal es pucer ciciben itt mutogassak magukat a ferjenek,persze erre mar minden baratnom is reagalt akik ott voltak a ferjukkel,mert hat ok is eszre vettek a ferjukon,hogy ez nekik nem gond SOT inkabb tetszett nekik.Es vegul az egeszbol nem lett semmi,mert az egyik baratnom haza akart menni,mert mar nem birta nezni hogy a sogornom es a baratnoi direkt hogyan cukkoltak felfele.es haza mentek,utana pedig sorban mindenki haza ment.

Szerintetek is jogosan haborodtam fel ezert?


2013. jún. 17. 11:26
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező te hány éves vagy?.Itt tulajdonképp a pasik viselkedtek illetlenül.Oké hogy a sógornőd félig pucér volt,de a pasiknak minek kellet bámulni őket?
2013. jún. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok feltekeny,hiszen 28 eves vagyok es en is meg a baratnoim is jol nezunk ki,miert szerinted egy 20 ev feletti nem nezhet ki jol? csak az aki 20 eves?
2013. jún. 17. 12:05
 23/57 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem is te az vagy, aki sógornőjének a gyereke az ablak alatt visítozott, meg egy hónapig bundáskenyeret evett :D Az van, hogy a helyesírásodról és a szófosásról megismerünk :)


Szóval: jelöljétek ki, hogy a kert egyik fele a tietek, a másik a sógornőé, és egy kerítést tegyetek le.

PONT.

2013. jún. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
88%

nemáá-nál a pont... egyrészt neki is vendégei voltak, illet volna szólni nekik hogy mit terveztek, netalán hivni őket is és akkor felöltözve csatlakoznak.. nem amikor már megjöttek a vendégek szólni hogy nah akkor most már miénk az udvar....


semmi jogod a felháborodásra..

2013. jún. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 A kérdező kommentje:
Jo hagyuk az egeszet,nem en tettem fel azt a kerdest,amirol a kedves utolso beszel. mint mar irtam 28 eves vagyok,a sogornom pedig 20
2013. jún. 17. 12:07
 26/57 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem akkor is egy kis ribi a sógornő.
2013. jún. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
82%
Nem jogos. Engem kifejezetten idegesítenél, ha közös a kert és a megkérdezésem (és meghívásom) nélkül rendezel ott partyt. És a sógornőd már kint volt a barátnőivel, szóval mivel nem szóltál, ezért övé az elsőbbség! Valószínűleg totál tahónak tart téged a barátnőivel együtt, mert megzavartad őket a napozásban és egy csomó fickó nézegette őket. Nyilván ezért provokáltak, hogy pucoljatok el a kertből. Én is ezt tettem volna a csaj helyében. De, bakker, milyen család az, ahol így viselkedtek egymással? :/
2013. jún. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
85%

Mondjuk a barátnőid is elég féltékeny tipusok lehetnek, a pasik meg tisztán bunkók.

Itt vagy mindenki hibás,vagy senki.

2013. jún. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, írod, hogy közös az udvar, és NEM egyeztettél előre a másik tulajjal - a sógornődékkel- hogy te oda programot szerveztél... a sógornőd teljesen joggal feltehetne ide egy kérdést arról, hogy "A sógornőm direkt pasikat hívott a közös kertünkbe, amikor én a barátnőimmel monokiniztem, és a pasik ott csorgatták ránk a nyálukat, felháborító!"

Így már kicsit másképp hangzik, ugye? Pedig pontosan így van...

2013. jún. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat
2013. jún. 17. 12:18
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!