Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek jogosan haborodtam...

Szerintetek jogosan haborodtam fel?

Figyelt kérdés

Roviden.

Ikerhazben elunk,mi a ferjemmel,es a sogornomel.

A tegnap delutan kint a kertben azt hataroztuk a ferjemmel hogy meghivunk nehany baratot,sutkerezni meg sorozni nallunk a kertben.

Amikor mar majdnem minden csaladi baratunk meg erkezett nallunk es epp keszultunk volna hatra menni a kertben akkor nagy meglepetes ert mindek.

A sogornom napozgatott kint hatul a kertben a mi ablakunk alatt,csak szolok hogy a konyha ablak alatt tortent mindez a napozas.

Ezzel nem is lett volna nagy baj,hogy o meg a baratnoi napoztak,hanem az hogy MELLTERTO nelkul tetek ezt es egy szal vekony atlatszo kis tanga bugyiban.

En szoltam a ferjemnek hogy szoljon a testverenek hogy legyenek szives mashol napozni ,mert nekunk vendegeink vannak,de neki csak az volt a valasza erre,hogy idezem...HAT NEKEM IS VENDEGEIM VANNAK,ES EN IS ITT LAKOM NEKEM IS UGYAN OLYAN JOGOM VAN ITT LENNI MINT A FELESEGEDNEK ES A BARATAIDNAK.

Ezzel a ferjem be jott a hazba es azt mondta nekem,hogy hagyuk oket napozni csak ott,nem lessz semmi gond.DE anikor hatra mentunk mind hogy kezdjuk el a sutest a kertben,es amikor a tobbi baratnoim meg latta hogy a sogornom es meg 3 baratnoje melltarto nelkul napozak egy szal tangaban akkor ezt szova is tette,hogy neki nem esik jol hogy a ferje mas noket nezzen egesz nap ahogy szet tett labakkal es pucer ciciben itt mutogassak magukat a ferjenek,persze erre mar minden baratnom is reagalt akik ott voltak a ferjukkel,mert hat ok is eszre vettek a ferjukon,hogy ez nekik nem gond SOT inkabb tetszett nekik.Es vegul az egeszbol nem lett semmi,mert az egyik baratnom haza akart menni,mert mar nem birta nezni hogy a sogornom es a baratnoi direkt hogyan cukkoltak felfele.es haza mentek,utana pedig sorban mindenki haza ment.

Szerintetek is jogosan haborodtam fel ezert?


2013. jún. 17. 11:26
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
86%
29-es, épp ezt akartam írni, magamban fogalmaztam már, h a sógornő is feltehetné itt a kérdést, h jogos-e, hogy mérges a kérdezőre, hiszen ők kifeküdtek napozni erre kérdés nélkül megjelent egy csapat idegennel, még arra se volt idejük, hogy felöltözzenek...
2013. jún. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
28%
Azért 20 évesen lehetne több esze is a lánykának annál, hogy simogatja magát házas férfiak előtt... Lehet, hogy nektek is be kellett volna jelentenetek a bulit előre, de ezzel a húzással ő járatta le magát a barátnőivel együtt, nem ti. Én a helyetekben dobtam volna rájuk egy jó hideg vizes törölközőt és fél méterre tőlük sütöttem volna a jó fokhagymás húst. :)
2013. jún. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
96%

32-es, azért a SAJÁT kertjében tehessen már azt az ember, amit akar, még ha 20 éves "lányka" is!

Házas férfiak előtt? Nem ő hívta oda azokat a házas férfiakat, ő OTTHON volt, a házas férfiak voltak az IDEGENEK.

Amúgy: mi köze a sógornőnek ahhoz, hogy a kérdező által odacsődített vadidegeneknek milyen az aktuális családi állapota? A tiédet is vegye talán tekintetbe, ha legközelebb napozni akar?

2013. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező elég szomorú, hogy az összes férfi be volt tőlük gerjedve, egy normális férfi fogja magát, és szépen hátat fordít nekik, és húzogathatják a bugyit magukon, ahogy akarják. Én egyáltalán nem gerjedek be néhány bikinis lánytól, a strandon is ugyan ennyit látni, én szégyellném magamat, ha bikinis lányokra csorgatnám a nyálam. Érdekes hogy te barátnőidnek mind ilyen a férje, elég szánalmas egy társaság.
2013. jún. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
43%
Nem azért, de megbeszélés nélkül, vagy azzal, rokonokkal, vagy nélkülük, ha hirtelen vadidegenek lépnének be a kertbe, miközben napozok, nem simogatnám magam, hanem egy gyors mozdulattal magamra kapnék valamit. És nem azért mert kövér vagyok, hanem mert van bennem némi tartás.
2013. jún. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
78%

Pontosan az van, amit mondott: neki is épp annyi joga van a kertben lenni a vendégeivel, mint nektek. Ez van ha ikerházban lakik az ember, közös kerttel.

Mivel a terület részben az övé, így a meztelenkedéssel sincs semmi baj jogilag.

Erkölcsi oldalról pedig te ne aggódj, az, hogy ők idegenek előtt sem szégyenlik ledobni a textilt, az nem téged minősít, nem értem hogy ezért te miért érzed rosszul magad. (Talán inkább a helyesírás miatt kéne aggódnod.)

2013. jún. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
26%

Ennyi erővel a sógornő is egyeztethetett volna arról, hogy ő villogtatja a csöcseit az udvaron az idétlen barátnőivel egyetemben. Akkor??? Hüly* kis pics@k, ne foglalkozz velük! Magukat járatják le, őket nézik qrvának, nem téged minősítenek! :)

Mondjuk a férjem előtt húzogathattak volna bármit, le se sz@rta volna őket. Max beszólt volna egy olyat, hogy egy életre elmegy a kedvük a monokinitől...

2013. jún. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
37%

Kedves kérdező!


Ne légy kuka! Van mobilod? Csinálj úgy, mintha fotóznád, vagy szólj a pasiknak is, hogy napiszar gyanús a buli, és még a facéra is felteszitek. Meg az összes ilyen hülye oldalra.


Tuti, megtettem volna, még ha nem is kamerás a mobil, úgyse tudja, kinek a telója van nálam :)

2013. jún. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
41%

Az egy dolog,hogy kiültek napozni,ugyon annyi joga van a kérdezőnek az udvaron,mint a sógornőnek.Ha meg jönnek vendégek,akkor már magamra kapok valamit,nem egy száll semmiben napozok!Sógornő sem szólt,hogy meztelenül fekszenek ki..sőt még simogatják is magukat?!

Kiváncsi vagyok hány nő nézte volna jó szemmel,ha a férje megnézi őket,mert akárki,akármit mond,a hapsik ezt megnézik!

1-2 kivétel..Nekem sem esett volna jól,valószinűleg el is mentem volna onnan.

2013. jún. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
79%
37-es, az a helyzet, hogy ha pl. nekem szólna be valamit a férjed, miközben a saját kertemben napozok, ő meg alkalmi vendégként megjelenik, nemhogy elmenne a kedvem a monokinitől egy életre, hanem kb. meg se hallanám... Az, hogy a kérdezőnek ilyen megkeseredett barátai vannak, nem a sógornő problémája - hiszen ha vendégségbe megyek valakihez, én nem azt szoktam kukkolni, látom-e a rokona melleit vagy sem, hanem a vendéglátómmal és a mi társaságunkkal foglalkozom.
2013. jún. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!