Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom szülei voltak bunkók,...

A párom szülei voltak bunkók, vagy én kezeltem rosszul a dolgot?

Figyelt kérdés

Szóval a párom (2 éve lakunk együtt szülei másik városban élnek) bemutatott a szüleinek,és a leendő anyósom elkezdett

olyan kérdéseket nekem szögezni,hogy az én szüleim tudják e hogy meleg vagyok?


Erre mondtam hogy persze,már évek óta,és anyós belekötött,hogy hogy-hogy persze?

Nem mindenki veszi ám természetesnek ezt a "veszteséget",mármint hogy a fia szintén férfival él,nem lesznek unokák...stb.


Erre mondtam,hogy szerintem sok olyan heteró párkapcsolatban élő ember van,akik nem akarnak gyereket,konkrétan én is ismerek nem egy ilyet....és a gyerekvállalás a két félre tartozik szerintem,senki másra.....mondtam hogy ezzel senkit sem akarok megbántani,de én így gondolom....


Párom is ideges lett,ő mellettem áll,és a tervezett idő előtt jóval korábban eljöttünk....

Bevallotta,hogy az anyja azt mondta,nagyon ellenszenves vagyok neki,ő viszont erre azt felelte,hogy ő nagyon szeret,és hogy megvan a harmónia köztünk.....



2013. júl. 9. 22:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

"Meglepődtem,hogy (eddig) milyen kulturált válaszok érkeztek!


Ezek szerint ide érettebb gondolkodású emberek járnak,mint a "szex" kategóriába :)"


A szex kategória tele van azzal a szinttel, akik hisztérikusan röhögnek, mikor a tanár biológia órán kimondja, hogy pénisz.

2013. júl. 10. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
34%

A heterók sokszor homofóbok ami teljesen érthető. Nem a mi világunk (én is hetero vagyok). Gusztustalan. Nyilván a te szemedben kérdező meg másképpen van (pont fordítva?).


Ezt a melegeknek is figyelembe kellene venniük. De nincs belőle baj.

Az örökbefogadott gyerek meg nem lesz meleg attól, hogy a "szülei" azok. Sőt. Ha az egyikőtök béranyától veszi a gyerekét, még akkro is a szokásos esély az öröklésre.

2013. júl. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha konfliktusod van valakivel akkor célszerű magadban megkérdezni, hogy most kinek van problémája vagy kinek a problémája nagyobb.


Számomra egyértelmű, hogy az anya nem dolgozott fel valamit azért ellenséges (tehát nem TE tehetsz róla), innentől kár megsértődni is. Esetleg ritkábban átjárni -)

2013. júl. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Azért elég nehéz lehet feldolgozni nekik hogy nem lesz unokájuk:(
2013. júl. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
95%

Ha pénzesek vagytok, béranyával összejöhet a közös gyerek.

Nade! Kérdésre válasz: Az emberek (főleg a nők) soha nem azt bántják akit szeretnek. Nem rá haragszanak:

Az a szemét cafat elcsábította a férjemet... stb.

A párod anyukáját valószínűleg rettenően frusztrálja, hogy a fia homoszexuális. Ezt a frusztráltságot, haragot viszont nem rá vetíti, hiszen szereti. Ezért kerül elő az ügyeletes pasi, akit lehet utálni, mert belevitte a fiát a "rosszba". Lehetsz te az ENSZ nagykövete, milliártos üzletember, állhatsz fejen három napig, akkorsem lennél elég jó.

Ez van, sajnos.

2013. júl. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

"A szex kategória tele van azzal a szinttel, akik hisztérikusan röhögnek, mikor a tanár biológia órán kimondja, hogy pénisz."


Teljesen igazad van :D


Amúgy ez a "fiamra nem haragudhatok,de a párján levezethetem a frusztrációmat" teória meg teljesen megállja a helyét.....tényleg erről lehet szó!

2013. júl. 10. 11:56
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Ismerem a női lelket. ÉN is puncival születtem. XD

Volt egy komolyabb kapcsolatom egy nővel, ott is megkaptam a kedves anyukától, négyszemközt, hogy a lánya miattam leszbikus, én csábítottam el, hogy nem szégyenlem magam. Holott tényleg szerettem a lányát, ő volt az első és egyetlen nő az életemben (biszexuális vagyok), míg a lányának én voltam a negyedik barátnője. De mindegy én maga a sátán voltam abban a házban. Végül a lány sem bírta tovább, elköltözött, a távkapcsolat meg nem működött.

Azután megismertem a férjemet, összeházasodtunk, született egy lányunk.

A lánynak is van most egy nagyon komoly kapcsolata, a barátnője terhes (in vitro), nagyon boldogok.

Hagyd rá kedves anyóspajtira, kiforrja magát az élet.

2013. júl. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Sírok a röhögéstől. Mint valami elcseszett brazil szappanopera. Megnézném, ahogy a két kályha megküzd az anyóssal.
2013. júl. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

"Megnézném, ahogy a két kályha megküzd az anyóssal."


Úgy látszik azért vannak akik unalomból átjönnek az említett

szomszéd kategóriából :)


Kedves válaszoló!

Te meg megküzdhetnél egy "Hogyan művelődjünk,hogy megkíméljük szerencsétlen embertársainkat a hülye,fárasztó beszólásainktól" könyvel!


Bár végül lehet kifogna rajtad! :D

2013. júl. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

ma 12:32


Köszönjük a hasznos válaszodat..... :)

2013. júl. 10. 12:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!