Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom szülei voltak bunkók,...

A párom szülei voltak bunkók, vagy én kezeltem rosszul a dolgot?

Figyelt kérdés

Szóval a párom (2 éve lakunk együtt szülei másik városban élnek) bemutatott a szüleinek,és a leendő anyósom elkezdett

olyan kérdéseket nekem szögezni,hogy az én szüleim tudják e hogy meleg vagyok?


Erre mondtam hogy persze,már évek óta,és anyós belekötött,hogy hogy-hogy persze?

Nem mindenki veszi ám természetesnek ezt a "veszteséget",mármint hogy a fia szintén férfival él,nem lesznek unokák...stb.


Erre mondtam,hogy szerintem sok olyan heteró párkapcsolatban élő ember van,akik nem akarnak gyereket,konkrétan én is ismerek nem egy ilyet....és a gyerekvállalás a két félre tartozik szerintem,senki másra.....mondtam hogy ezzel senkit sem akarok megbántani,de én így gondolom....


Párom is ideges lett,ő mellettem áll,és a tervezett idő előtt jóval korábban eljöttünk....

Bevallotta,hogy az anyja azt mondta,nagyon ellenszenves vagyok neki,ő viszont erre azt felelte,hogy ő nagyon szeret,és hogy megvan a harmónia köztünk.....



2013. júl. 9. 22:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugy gondolom, hogy nem tudja elfogadni, hogy a fia meleg, rajtad vezeti le. Van tesója? Mert ha nincs, lehet unokát is szeretne és ezen aggódik.

Egyébként nem csak nálad vannak anyós problémák:)

Mi hetero pár vagyunk, és párom anyja állandóan csesztet és bunkó velem( 3 éve vagyunk együtt)

2013. júl. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Már épp írni akartam, hogy ez nem meleg pár specifikus probléma. Az anyós az csak anyós. Csak most meg van spékelve egy kis elfogadási, feldolgozási nehézséggel az ügy. Addig jó, míg a párod a Te oldaladon áll. Azért, részvétem!
2013. júl. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Jól kezelted a helyzetet, főleg hogy a kedves anyóspajtás már tudta rég, hogy a fia meleg. Mégis mit várt, hogy varázsütésre a fia heteró lesz? :D Jól tetted, mert tisztelettudó voltál, de kiálltál magadért és nem voltál szolgalelkű.


Kit érdekel, ha anyósnak ellenszenves vagy, majd megbékél a helyzettel, a párod nem anyuci kicsi fia. Én örülnék ha ilyen barátom lenne. :D

2016. febr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
23-as vagyok. Becsülendő, hogy a barátod kiáll melletted az anyjával szemben ha kell. Az, hogy anyósod nem tudta még esetleg elfogadni, hogy a fia meleg, az egyedül az ő gondja és eléggé gusztustalan, hogy kiprojektálja rád a problémát.
2018. febr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!