Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megsértődnétek, vagy kérlelnét...

Megsértődnétek, vagy kérlelnétek még?

Figyelt kérdés

Anyósomnak ma jelentettük be hogy kéthétmúlva eljegyzési vacsora a szüleimnél, szűk körben, szülők, testvérek. Végig szótlan volt, kedvetlen, azt kérdezte a páromtól mire a felhajtás? :-S mondtuk, hogy nem lesz felhajtás, csak egy vacsi és a nagyon szűk család, hogy azért mégis legyen meg a feeling...

Fél óra múlva hívott a sógornőm, hogy az anyja zokog a szobában, hogy mekkora szégyen, hogy költségbe verjük a szüleimet (akik egyébként nagyon szívesen vállalták, sőt ígértük, hogy bepótolunk, ha kell) és hogy ő nem szeretné ezt az egészet.

Annyira rosszul esett, mondtam a páromnak, hogy akkor kettesben étteremben, s kész. Csak most hogy jobban elgondolkodtam, egyrészt, miért szívjam én az anyósom hisztijét, másrészt, miért ne ünnepelhetnénk ahogy szeretnénk? Ugyanakkor sacc per kábé már semmi kedvem...Viszont haraggal kezdeni ezt az egészet se olyan jó...


2013. aug. 3. 20:23
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
80%

ez az egész csak rosszabb lesz. a mai eszemmel csak olyan pasival kezdenék, akinek imádom az anyját. vagy olyan pasival, aki utálja a sajátját és felé sem kell nézni a mamának. már bocsánat.

a válások legnagyobb részét az anyósok okozzák.

2013. aug. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Az a mama baja, hogy nincs kettőtöknek annyi pénze, hogy kifizessétek az eljegyzési vacsit?
2013. aug. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Figyi!

Cirkuszoljon ha neki úgy jobban esik.


Ez a ti napotok ( előszele :-) ), joggal akartok egy kicsit ünnepelni.

Anyóspajtás meg hűtse le magát ebben a hőségben.

Most állj a sarkadra és ne hagyd magad.

Felnőtt emberek vagytok, nem szorultok gyámságra, szívetek joga mit csináltok.


Vagy jól érzi magát vagy nem, ezzel te ne törődj.

Csak magatokkal!

2013. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Tudod miért hisztizik állandóan? Mert megteheti és ettől odafigyel rá mindenki. Lehet hülyeségnek tűnik, de pont olyan mint egy kisgyerek.

Kicsit magába fordul, depressziós, erre történik valami tök jó, aminek örülnie kéne és csak toporzékol, hisztizik és kitalál minden baromságot. Mi ez ha nem figyelemre való vágy? (Avagy hihetetlen fúrni akarás, csak neked nem tűnik fel)

Eléri azt, amit akar, mert most mindenki őt pátyolgatja, szegény ő, te még hajlandó lennél a hisztije miatt lemondani az eljegyzési vacsorátokat is miatta, pedig ehhez az ég világon semmi köze. Mit tennék? Megmondanám a kedves választottamnak, hogy álljon az anyja elé és sírásrívás ide vagy oda, a vacsora meg lesz tartva, szeretnétek, ha elmenne, de ha úgy dönt hogy nem, ez akkor sem fog elmaradni és pont. Ezekután meg nem kell foglalkozni a hülyeségeivel. Ha jön jön, ha nem nem...

2013. aug. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

14-es jól leírta a dolgokat.

Ne figyeljetek a hisztijére, ne hagyjátok, hogy róla szóljon ez az egész. Ha akar megy, ha nem, akkor nem. Elvégre nem engedélyt kértetek tőle, hogy a szüleidnél vacsizzatok, és a véleményét sem kérdeztétek. A szüleid szívesen csinálják, neki ebbe nincs beleszólása, bármennyire fájdalmas is ez. Ha rinyál, akkor mondjátok meg neki ezt.

2013. aug. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat! :) Igen valószínűleg ez a gondja, a feltűnés, az odafigyeltetés...



Az a mama baja, hogy nincs kettőtöknek annyi pénze, hogy kifizessétek az eljegyzési vacsit?


Nem. Nekünk lenne pénzünk. Egyszerűen csak édesanyámék szeretnék állni...

2013. aug. 4. 06:53
 17/31 anonim ***** válasza:
75%

Tudod ha a régi szokásokat követve úgy is a lányos ház állja az eljegyzési vacsit/ebédet:)


Nagyon sajnálom, tudom jilyen amikor elrontják az örömöt.

A enyémmel egszen jól kijövök, ha mégis konfliktus van a párom az én pártomat fogja, mivel csqk úgy nem szoktam kiakadni.

Nálunk mar 2 éve ment h mikor lesz gyerek..stb amikor mondtuk, hogy majd ha összehzaaodtunk...akkor pedig,hogy mikor lesz az... Nah elmondtuk, akkor 1 hétig ment a duzzogás...nagyon rosszul esett mert pont tőle nem ezt vártam volna...de az,mhogy én mit éreztem bagatel ahhozbképest, hogy a fiát mennyire megbántotta ezzel a viselkedéssel...

2013. aug. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Jaj a mamának fáj, hogy nem ő van a középpontban. Ha a szüleid felajánlották, hogy fizetik, akkor mit pattog azon, hogy költségbe veritek őket. Ezek után meg sem hívnám.
2013. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Nagyon jól haladunk, mert már a párommal is összevesztünk, mert szerinte nincs mit megbeszéljen a szüleivel ezek után. Szerintem meg nem lehet ennyiben hagyni, s haragal indítani. Persze már beletenyereltek a boldog elhatározásunkba, eljegyzés szempontjából mindegy is már a dolog.

Nem hiszem el, hogy ez velünk történik:(

2013. aug. 4. 13:08
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem kell mamát meghívni, mert biztos, hogy elrontaná a hangulatot!
2013. aug. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!