Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Megsértődnétek, vagy kérlelnét...

Megsértődnétek, vagy kérlelnétek még?

Figyelt kérdés

Anyósomnak ma jelentettük be hogy kéthétmúlva eljegyzési vacsora a szüleimnél, szűk körben, szülők, testvérek. Végig szótlan volt, kedvetlen, azt kérdezte a páromtól mire a felhajtás? :-S mondtuk, hogy nem lesz felhajtás, csak egy vacsi és a nagyon szűk család, hogy azért mégis legyen meg a feeling...

Fél óra múlva hívott a sógornőm, hogy az anyja zokog a szobában, hogy mekkora szégyen, hogy költségbe verjük a szüleimet (akik egyébként nagyon szívesen vállalták, sőt ígértük, hogy bepótolunk, ha kell) és hogy ő nem szeretné ezt az egészet.

Annyira rosszul esett, mondtam a páromnak, hogy akkor kettesben étteremben, s kész. Csak most hogy jobban elgondolkodtam, egyrészt, miért szívjam én az anyósom hisztijét, másrészt, miért ne ünnepelhetnénk ahogy szeretnénk? Ugyanakkor sacc per kábé már semmi kedvem...Viszont haraggal kezdeni ezt az egészet se olyan jó...


2013. aug. 3. 20:23
1 2 3 4
 21/31 málna_ ***** válasza:
100%

Jaj, ezt ne vedd ennyire magadra :) Hidd el, ez csak a kezdet :D Anyósom is kb az eljegyzésig volt "normális", aztán elvettem tőle a pici fiát... innen jön csak igazán a hiszti :D


Ez a Ti napotok, a Ti ünnepetek. Ha ő nem akar a saját fia boldogságában osztozni, magára vessen. Hidd el, semmit nem veszítesz, jó lesz a vacsi, senki nem fog a hisztijével foglalkozni, Ti lesztek a középpontban.

Sok boldogságot!

2013. aug. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Őszintén, nem hiszem el, hogy ez van. Eddig mindig kedves aranyos, rendes volt...

Amúgy úgy néz ki, hogy nem tartjuk meg egyelőre. Csak azt nem tudom, ha így megy ez, van-e értelme egyáltalán bárminek is. Ha egy hiszti fontosabb, mint az eljegyzésünk.

2013. aug. 4. 14:48
 23/31 málna_ ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom, hogy ne engedj neki. Ez a Ti dolgotok. Szíve joga hisztizni és kiamaradni belőle..
2013. aug. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szégyen, az anyós rosszul látja.

De nem sok jót ígért, hogy már a kezdőlépésnél is ki akarja kényszeríteni az akaratát, - főleg, hogy az csak annyi, hogy "NEM".


A párdonak a te oldaladon a helye, ezentúl még inkább, - ha ez nem világos a számára, akkor még épp időben derül ki, - bár sajnálom én is.

2013. aug. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Annyira csalódott vagyok. :(

Már a lánykérő gyűrűt lehúztam, azt mondtam a páromnak így semmi értelme nincs, ha aktuális visszahúzom.

Egész nap ültünk egymás mellett és hallgattunk.

2013. aug. 4. 18:32
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Na mégegy anyós aki elérte amit akart.Ne légy már buta.
2013. aug. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok nagyon negatív lenni, de hát egy házasságban azt fogadják a fele, hogy "jóban-rosszban" kitartanak EGYMÁS mellett.


A srác, mintha bebukta volna az első tesztet.

2013. aug. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 88Móni88 ***** válasza:

Kedves Kérdező. Van valami fejlemény tegnap óta?


Én azt tudnám tanácsolni neked, hogy sz*rd le nagy ívben anyósod hisztijét, ha lehet az eseményig ne is keresd. Ti szóltatok szépen, ha ott lesz akkor ott lesz, ha nem akkor az őt minősíti. Elérte a célját, hiszen még a gyűrűt is levetted, sőt még a pároddal is -összevesztél-. Kezdi kimutatni a foga fehérjét...

Amíg nem kezd el komolyodni a dolog addig általában minden anyós-jelölt mézes-mázas, aztán amikor látja, hogy a fia elkezdi élni a saját életét, amit már nem ő irányít, akkor már kezd fájni a méregfoga ;]

2013. aug. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Sziasztok, még nincsenek fejlemények, legalábbis nem tudok újabbakat. Holnap már csütörtök, úgyhogy vicces a dolog.

Szerencsére a párommal kibékültünk, a többit valahogy megoldjuk.

2013. aug. 7. 20:50
 30/31 anonim ***** válasza:

Nálunk após volt olyan,aki bele rondított az életünkbe,én is veszekedtem miatta a párommal- mondjuk mi nem vagyunk házasok,és szerintem pont ezért nem is leszünk (terveztük már évek óta,de sosem jött még össze,az 5 éves tervben benne volt,még 3 év híja lenne ,de még úgy sem,hogy tudom,hogy nem én vagyok a szemét,sem érezném jól magam az esküvőn,a párom miatt,ha a papa nem lenne ott,noha tudom,hogy én nem hívnám meg!hogy a párommal ezen vitáznánk e,nem tudom,mert ő meg lenyelt minden békát-én 6 év után,mikor elkezdte a kavargatásokat nem voltam hajlandó tovább nyelni),de mi szeretjük egymást,nekem az esküvő csak egy papír,egy jó kis bulival. De akkor sem érezném magam jól,ha ott lenne...

Rohadt egy dolog,ha valaki a családból belerondít egy párkapcsolatba,de az elsődleges,hogy Magatokat nézzétek,hogy Nektek mi a jó!! Ha a Párodnak nincs ellenvetése,inkább felejtsétek el az öregasszonyt- nálunk már csak a párom jár hozzá,én nem.ha a párom telefonja csöng és az ő neve van ott,nem veszem fel,mint a többi hívónál.az én életemben ő egy ismeretlen ember,a párommal így teljesen jól megvagyunk!

2013. aug. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!