Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én vagyok akiben a hiba van?...

Én vagyok akiben a hiba van? Anyós-sogőrnő vita elviselhetetlen!

Figyelt kérdés
9 éve vagyunk házasok. Van egy 4 és egy 1,5 éves gyerkőcünk. Eleinte anyósom nagyon kedves volt, a sógornőmmel is jó volt a viszony. Amíg nem lettek gyerekeink. Állandóan jöttek a kioktatások, meg a bezzegelések hogy bezzeg náluk nem hisztizik, bezzeg náluk nem kakil be stb stb. Kb 2-3 hónapja úgy döntöttünk hgoy megengedjük magunknak azt a luxust, hogy szombatonként mindkét gyerkőc anyósomnál alszik. így van egy kis időnk a párommal kettesben lenni. Eleinte lenyeltem a szurkálódós, piszkálós beszólásokat. de most kiborult a bili. Most pl hétvégén 3éjszakát ott aludtak a gyerekek, de mivel a sógornőm tegnap jött haza a gyerekeivel, így hagytam hogy tegnap is ott aludjon csak a lányom náluk, hgoy tudjanak játszani. megbeszéltük hogy ma reggel hozzák haza a lányomat. erre ma felhívott anyósom hogy nem maradhatna e a gyerek, mert olyan jól eljátszanak. Mondtam hogy oké hogy jól eljátszanak, de jöjjön haza. hozzák el hozzánk a sógornőm gyerekeit és lehet itt is játszani. Erre hazahozták, csak az én lányomat ráadásul anyósom sírva száll ki a kocsiból a lányommal a kezében és persze a lányom is ordít hogy ő mért nem maradhatott a mamiéknál. Hát teljesen kiakadtam! Mondtam sógornőmnek hogy kösz hogy ennyire együttműködtök a gyereknevelés terén, erre elkezdett bunkón fennhangon beszélni velem, hogy jaj hagyjam már én gyereknevelési elveket. meg mit akarok én meg stb stb. gondolom ment náluk a duma hogy jó akkor megkérdezem anyát hgoy maradhatsz e, mivel én nemet mondtam akkor jött a hiszti és rá a válasz hogy látod anya nem engedi. Mindig ezt csinálták. ha én megtiltottam a csokievést vagy szörpivászatot ők tuti megengedték neki. ha én ezt vagy azt a mesét nem engedem megnézni a lányomnak ők bezzeg megmutatják neki. Tényleg én vagyok a hülye? bennem van a hiba? Nagyon rosszul esik mert az én szüleimre nem számíthatok, csak egy nagyszülei vannak a gyerekeimnek azok meg ellent mondanak nekem és folyamatosan keresztbe tesznek. Nem értem hogy én miben ártottam nekik, miért kell keresztbe tenni. Mindig meghallgattam anyósom szövegét is mikor apósomat szidta, meghallgattam a sógornőm tippjeit meg praktikáit amivel mindig boldogított sosem ellenkeztem nekik. Erre ez a hála hogy folyton versengeni akarnak és folyton azt akarják bizonygatni hogy nem vagyok jó anya és hogy ők mindent jobban csinálnak. Szerintetek én vagyok a hülye?

2013. aug. 6. 12:25
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
84%

40-es!


Egyébként tudod, hogy mi a kemény fizikai munka? Vagy csak láttál ilyet?


Lehet, hogy elkerülte a figyelmed, de a munka mellett a férj az építkezésen is kiveszi a részét. Azért az egy kicsit leszívja az ember erejét annyira, hogy hazaér, eszik, iszik, fürdik, és ledönti a lábáról a fáradtság. Nem még nekiáll mosogatni... Nem kéne, hogy "csicska hopp" üzemmódban működjön egy férj.


A feleség is megpróbál helytállni, ahogy olvasom, sikerül is, csak a kétoldali cseszegetéstől megtelt a hócipője, és egyre jobban romokban van az önbizalma.


Nem az volt a lényeg, hogy apu segít vagy sem.

2013. aug. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
45%

40es, a hajnal 5kor elinduló és este 6kor hazaérkező férjed mosogat mindig? Én ezt le sem írnám.


Amúgy kedves adminok, hova lett a hozzászólásom? Tegnap még megvolt, ma meg se híre, se hamva.... Nem voltak benne vulgáris szavak, ne sértegettem senkinek az anyját, csak a kérdezővel értettem egyet - aha, hogy valószínűleg így jönnek ki ezek a nagyon érdekes százalékok, most már értem. Miért kellett törölni?

2013. aug. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
80%
40-es egyáltalán nem vicces a dolog, ugyanis ok-okozati összefüggés van a kettő között, az a férj, amelyik naphosszat építkezésen van, vagy egyéb fizikai munkát végez, ilyen dögmelegben mondjuk akárhol a szabadban, az ennél fogva nem mosogat esténként, nyúlkál a forró vízbe. És nem is hiszem, hogy ezt bárki elvárná tőlük. Ha a feleség is fáradt majd másnap el van mosogatva, ki nem tojja le a mosatlant. És nem mellesleg szégyellném magam, ha ilyenre kérném meg a párom, mikor melózik egész nap, este várja egy halom mosatlan. nem tudom mifajta menyecske vagy, téged oszt nem szid le anyósod úgylátom!
2013. aug. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!