Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyon elegem van, tanácstalan...

Nagyon elegem van, tanácstalan vagyok. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Vasárnap volt a kislányom 3-ik születésnapja.Úgy volt hogyha itthon megünnepeltük akkor megyünk le anyósomhoz.

A párom bátyának a felesége megszült múlt hét szerdán és vasárnap pont lementek.Akkor már az volt hogy ne menjünk le mert ott lesz a család.Ők ott ebédeltek,mi meg ugye itthon maradtunk.Engem nagyon zavar ez a kivételezés,mert nekik egyből ugrik de minket le szar.A párommal ezért elég sokat veszekedünk.Megígértük hogy többet nem hánytorgatjuk fel próbálom elfogadni.De egyszerűen képtelen vagyok.Mitől jobbak ők mint az én kicsikém?

Nem tudom már hogy mit csináljak,hogy viszonyuljak a páromhoz ez miatt?A prom pedig iszonyatosan elfogult az anyjával szemben.Mondtam már neki hogy beszéljen az anyjával,de hát ő erre azt felelte hogy ő nem fogja megbántani az anyját.ha ez tovább így folytatódik és semmibe vesznek akkor nem fog sokáig húzódni a kapcsoltunk.Mit tehetnék hogy változzon a helyzet?

Így is anyósom ki vett 1 hét szabit hogy tudjon a gyerekekre vigyázni hogy a sógornőmék mennek Miskolcra intézni a dolgaikat.Értünk meg nem tesz semmit sem.


2013. szept. 4. 20:50
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 A kérdező kommentje:
Lehet hogy bunkó vagyok,de legalább átlátom a családi dolgokat.Mindennél jobban utálom őket.Csak is a párom miatt nem csinálom a hepajt.
2013. szept. 4. 21:11
 12/68 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű ezt érzik is rajtad, és ezért ne várd, hogy rajongjanak majd érted! Veled van a baj!
2013. szept. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 A kérdező kommentje:

Engem nem érdekel az hogy nem kedvelnek.Nem várom el tőlük.

De mikor már beoltották a gyereket is hogy jajj megyünk le ő meg úgy várja mint a messiást.utána meg benyögi azt hogy hát mégse.akkor ne várják már el azt hogy én jópofizzak nekik.

2013. szept. 4. 21:22
 14/68 anonim ***** válasza:
94%

Hát hallod nevetséges vagy.Utálod őket,de mégis ott akarsz lenni.A másik baba "kölyök" a tiéd a "kicsike". Mindent elmondtál magadról.

Szerintem nem akarták azt,hogy elrontsd a gyűlölködéseddel az ő örömüket.

2013. szept. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
42%

Egyrészénél egyetértek veled.Az tény,hogy kivételezni nem kellene,vagy másképpen kellett volna fogalmazni.

Ne foglalkozz az anyóssal,ne menj oda,akkor nem lesz probléma.....

Sokszor jobb is.Majd meglátod fognak e a kicsivel kivételezni,vagy nem.

Kérdezd meg anyóst tudna e a gyermekedre is vigyázni,mert valahol dolgod lenne.....

2013. szept. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
63%
Egy kicsit melletted is vagyok,meg egy kicsit ellened is...
2013. szept. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 gyilokcica válasza:
95%
Nem értem. A helyedben örülnék, hogy nem kell menni. Most akkor mivan? Én is utálom az anyósom, és ebből az következik, hogy egyáltalán nem visel meg, hogy nem szeret, sőt... megkönnyíti a dolgot.
2013. szept. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azon se patáliázz, ha a te "kölyködet" nem bírják... Neked jól esik?
2013. szept. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
75%
És az ilyenek szülnek!:( facepalm...
2013. szept. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
88%

Te most azon ki vagy akadva, hogy az anyósod kivesz egy hét szabit, hogy az újszülött unokája körül segédkezzen?


És ahogy írsz róluk...

Kizárt, hogy nem érzik rajtad, hogy utálod őket.

Ne csodálkozz, ha nem keresi nagyon a társaságodat!


A párodnak részvétem!

2013. szept. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!