Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyon elegem van, tanácstalan...

Nagyon elegem van, tanácstalan vagyok. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Vasárnap volt a kislányom 3-ik születésnapja.Úgy volt hogyha itthon megünnepeltük akkor megyünk le anyósomhoz.

A párom bátyának a felesége megszült múlt hét szerdán és vasárnap pont lementek.Akkor már az volt hogy ne menjünk le mert ott lesz a család.Ők ott ebédeltek,mi meg ugye itthon maradtunk.Engem nagyon zavar ez a kivételezés,mert nekik egyből ugrik de minket le szar.A párommal ezért elég sokat veszekedünk.Megígértük hogy többet nem hánytorgatjuk fel próbálom elfogadni.De egyszerűen képtelen vagyok.Mitől jobbak ők mint az én kicsikém?

Nem tudom már hogy mit csináljak,hogy viszonyuljak a páromhoz ez miatt?A prom pedig iszonyatosan elfogult az anyjával szemben.Mondtam már neki hogy beszéljen az anyjával,de hát ő erre azt felelte hogy ő nem fogja megbántani az anyját.ha ez tovább így folytatódik és semmibe vesznek akkor nem fog sokáig húzódni a kapcsoltunk.Mit tehetnék hogy változzon a helyzet?

Így is anyósom ki vett 1 hét szabit hogy tudjon a gyerekekre vigyázni hogy a sógornőmék mennek Miskolcra intézni a dolgaikat.Értünk meg nem tesz semmit sem.


2013. szept. 4. 20:50
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
100%

51-es! Élőben is ennyire primitív?

Írtam a moderátornak, hogy törölje a kérdést, mert csak uszít a kérdező, szóval mentsd el, ha meg akarod mutatni nekik. Sajnálom őket...

2013. szept. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, miért jelentetted, most menthetem le az összes oldalt...

Élőben a megtestesült trampliság, az egész család idegenkedik tőle, amióta kimutatta a foga fehérjét.

2013. szept. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 A kérdező kommentje:
Tényleg ismersz,majd elhiszem ha bebizonyítod! :D
2013. szept. 6. 15:07
 54/68 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmnek még nem mertem megmutatni, de az anyósához ma este megyek át. Majd ők bebizonyítják neked. Egy életre.
2013. szept. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 A kérdező kommentje:
de jó hogy egy kérdésből valaki egy idegen megtudja állapítani hogy ki az :D
2013. szept. 6. 15:15
 56/68 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a kérdésből, hanem a plusz infókból, te nagyon okos!

Szerinted hány családra passzolnak ezek a kitételek:

3 éves anyuka bátyjának felesége pár napja szült, anyós 1 hét szabit kivesz. Szerintem ez így nem sokra. Majd este kiderül.

2013. szept. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 A kérdező kommentje:

Bizony ki. :D

Egyébként ha annyira sietős akkor fel is mehetsz Urajra mert ott van anyósom. :D Aztán tessék mondani neki.

2013. szept. 6. 15:28
 58/68 anonim ***** válasza:
100%
Majd este. És már biztos.:)
2013. szept. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, de ostoba vagy:) Ha nem lenne biztos,(sógornőd barátnője számára) hogy rólad van szó, még utoljára egy pontos infót megadsz:)))
2013. szept. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 A kérdező kommentje:
Pontosan,azért adtam meg hogy tegye meg! :)
2013. szept. 7. 07:27
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!