Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyon elegem van, tanácstalan...

Nagyon elegem van, tanácstalan vagyok. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Vasárnap volt a kislányom 3-ik születésnapja.Úgy volt hogyha itthon megünnepeltük akkor megyünk le anyósomhoz.

A párom bátyának a felesége megszült múlt hét szerdán és vasárnap pont lementek.Akkor már az volt hogy ne menjünk le mert ott lesz a család.Ők ott ebédeltek,mi meg ugye itthon maradtunk.Engem nagyon zavar ez a kivételezés,mert nekik egyből ugrik de minket le szar.A párommal ezért elég sokat veszekedünk.Megígértük hogy többet nem hánytorgatjuk fel próbálom elfogadni.De egyszerűen képtelen vagyok.Mitől jobbak ők mint az én kicsikém?

Nem tudom már hogy mit csináljak,hogy viszonyuljak a páromhoz ez miatt?A prom pedig iszonyatosan elfogult az anyjával szemben.Mondtam már neki hogy beszéljen az anyjával,de hát ő erre azt felelte hogy ő nem fogja megbántani az anyját.ha ez tovább így folytatódik és semmibe vesznek akkor nem fog sokáig húzódni a kapcsoltunk.Mit tehetnék hogy változzon a helyzet?

Így is anyósom ki vett 1 hét szabit hogy tudjon a gyerekekre vigyázni hogy a sógornőmék mennek Miskolcra intézni a dolgaikat.Értünk meg nem tesz semmit sem.


2013. szept. 4. 20:50
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
88%

Jesszusom! Akkor nem mentek!

Komolyan, hagyd ott a férjed mert anyós csúnya gonosz volt veletek.. normális vagy te???

Neked a kicsikéd van, de nekik meg "újszülött kölyök" született. Iszonyúan primitív egy nőszemély vagy, talán gondolkozz el, miért nem látnak ott téged szívesen!

2013. szept. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
90%

Én sem értem... Utálod őket, megjátszod magad, jópofizol, tehát képmutató is vagy, "újszülött kölközöl", de itt rinyálsz amiért leszarnak... Mit vársz tőlük, hogy nyalják ki a s.gged? Tudod elég bicskanyitogató a stílusod.

Én is rühellem a sógornőmet, ő is mindent elvárna magának, de tök bunkó velünk mindig, kijelentette, hogy nincs ránk igénye. Másoknak meg rinyál, mert nem szeretjük a gyerekét. Előtte azért rinyált, mert túl sokat mentünk a nagyobb gyerekéhez.

Olyan vagy mint ő. Neked minden baj, bármit tesznek.

Az én anyukám is kivett egy hét szabit amikor megszültem a "kölkömet". Lehet, hogy az én sógornőm sem bírta ezt feldolgozni... Nem tudom, és nem is érdekel. Neki is segített volna anyukám, de neki az is baj volt, hogy oda mert menni. Gondolom te sem látod szívesen az anyósodat, de tajtékzol ha nem megy oda, hogy beletöröld a lábad. Jó nagy bunkó vagy kedves Kérdező!!! Le lehet pontozni, de nem ártana magadba szállni!

2013. szept. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
87%
Bazki négy napja szült, lehet, hogy nem egy egész busójárást akartak, csak őket meg a nagyszülőket? Én négy napossal még erre is húznám a számat, de az már nekem is sok lenne, ha egy három éves kölyökkel állít be még egy pereputty.
2013. szept. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
63%

HP a négyzeten!

Arra nem gondoltál, hogy az "újszülött kölyök" nem lehet a te 3 éves kölyköd közelében, mert elkap valamilyen gyerekbetegséget? Vagy ettől tartanak, mert múltkör a kölyködnek pl. folyt az orra.

2013. szept. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
93%

Tényleg baromira túlreagálod és nagyon ronda a stílusod. Hidd el, hogy akarhogy megjátszod magad, ez észrevevődik(pl én a volt munkahelyen utáltam a kollegáimat, de mindig próbáltam szépen viselkedni, sosem veszekedtem senkivel, tűrtem. Mikor kitettek, akkor vágta a képembe a főnöknő, hogy látszott rajtam, hogy ki nem állhatom őket, mindig pofákat vágtam, úgy hogy én ezt észre se vettem, fogalmam se volt róla!! Szóval lehet te is jópofizol, de az arcodról leolvassák a gondolataidat)

A másik az, hogy egy 4 napos babához én se szeretnék sok ember meg egy 3 évest közel engedni, mert tudod milyenek a gyerekek, hadd nézzem meg, had pusziljam meg, közben meg állandóan taknyosak(tudom, dolgoztam bölcsiben, főleg ilyenkor ősszel állandóan betegek), lehet arra gondoltak, hogy beteg a lányod és ezért nem akarták a gyerek közelébe engedni.

Anyóstól meg természetes szerintem, hogy fontosabb volt az új baba, mint a másik szülinapja, azt megünnepelhetitek később is, bár azt elismerem, hogy ez nem volt szép húzás, de senki se tökéletes.

Kicsit nézz magadba szerintem és kezdj másképp viselkedni a családoddal, a férjedet meg ne csesztesd ezzel, mert lehet ő únja meg előbb...

2013. szept. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
70%

Na az ilyen önző, hülye p...któl nyílik ki a bicska a zsebemben!

Valószínűleg a hozzáállásod és a mérhetetlenül bunkó stílusod az oka, hogy nem voltak rád kíváncsiak aznap. Egy újszülött érkezése nagy dolog, és szerintem ha nem lennél ilyen szánalmasan önző és egocentrikus, akkor talán a két családi eseményt is könnyebben össze lehetett volna kombinálni. De gondolom, amikor te szültél, akkor egy hónapig körülötted forgott a világ, és ahogy elnézem, még most is ezt várnád el. Szerencsétlen férjed.

2013. szept. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem beteges a lányom.Utoljára 2 évesen volt beteg.Szóval ez nem indok.Mikor én szültem azt is leszarták,anyósom mindenáron el akarta vetetni a gyereket.

Neki meg bökte a csőrét hogy nem jött össze.Mert ugye ő azt szokta meg hogy ő irányít.Hát benézte mert engem nem fog.

2013. szept. 5. 11:23
 28/68 anonim ***** válasza:
100%
Nézz magadba egy kicsit. Itt pár válaszon át süt róla a rosszindulat! Gusztustalan vagy!
2013. szept. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 A kérdező kommentje:
Figyelj csak,te hogy jössz ahhoz hogy minősíts,mikor semmit nem tudsz rólam.Mindenkinek meg van a maga kis stílusa és kész.Ha nem tetszik valami akkor tudod szivi tipli van.
2013. szept. 5. 11:27
 30/68 anonim ***** válasza:
87%
Látom, előette a fene a megmondóembereket, a lepontozásból látszik:)
2013. szept. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!