Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyon elegem van, tanácstalan...

Nagyon elegem van, tanácstalan vagyok. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Vasárnap volt a kislányom 3-ik születésnapja.Úgy volt hogyha itthon megünnepeltük akkor megyünk le anyósomhoz.

A párom bátyának a felesége megszült múlt hét szerdán és vasárnap pont lementek.Akkor már az volt hogy ne menjünk le mert ott lesz a család.Ők ott ebédeltek,mi meg ugye itthon maradtunk.Engem nagyon zavar ez a kivételezés,mert nekik egyből ugrik de minket le szar.A párommal ezért elég sokat veszekedünk.Megígértük hogy többet nem hánytorgatjuk fel próbálom elfogadni.De egyszerűen képtelen vagyok.Mitől jobbak ők mint az én kicsikém?

Nem tudom már hogy mit csináljak,hogy viszonyuljak a páromhoz ez miatt?A prom pedig iszonyatosan elfogult az anyjával szemben.Mondtam már neki hogy beszéljen az anyjával,de hát ő erre azt felelte hogy ő nem fogja megbántani az anyját.ha ez tovább így folytatódik és semmibe vesznek akkor nem fog sokáig húzódni a kapcsoltunk.Mit tehetnék hogy változzon a helyzet?

Így is anyósom ki vett 1 hét szabit hogy tudjon a gyerekekre vigyázni hogy a sógornőmék mennek Miskolcra intézni a dolgaikat.Értünk meg nem tesz semmit sem.


2013. szept. 4. 20:50
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 A kérdező kommentje:
HP?Hány éves vagy?10? :D
2013. szept. 5. 21:29
 42/68 anonim ***** válasza:
69%
Én is csak szegény kölködet sajnálom, hogy ilyen anyja van, így valószínűleg nem sok jó modort tanul tőled.
2013. szept. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
69%

Ebben látod, kérdező az a szép, hogy számunkra te, meg a "kölyköd" sorsa pont annyira fontos -főleg a beszólásaid után (de igazából előtte is) , mint számodra a mi válaszaink. -

Pff...mint a buborék... semmit sem érnek ... pont csak a helyet foglalják...

2013. szept. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
95%

Hogyan lehet egy pár napos pici babát "újszülött kölyök"-nek nevezni?

Ártott neked vagy bántott az a kicsi baba?


Félelmetes a rosszindulatod és irigységed!


Ne csodálkozz, ha értetek nem tesz semmit, én is nagy ívben kerülnélek, ahogy csak lehet.


Csoda, hogy a férjed még bírja veled.

2013. szept. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
36%
Nem értem, miért ilyen tuskó mindenki. Én úgy látom, hogy nagyon mérgesen írtad a kérdést, és a stílusod nem jelenti azt, hogy bunkó vagy, egyszerűen csak ki vagy akadva. Megértem, hogy zavar, ha ti mindig csak a másodikak vagytok, de az még ennél is dühítőbb, ha ezt a párod nem így látja (feltéve persze, ha valóban neked van igazad). Válni ezért szerintem nem érdemes. Egyszerűen könyveld el, hogy mit várhatsz az anyóstól, és ne vedd ezt magadra, de te is nyugodtan viszonyulj így hozzá. Nem arra gondolok, hogy el kell küldeni a búsba, de mondjuk ne őt hívd meg a karácsonyi vacsorára, hanem a saját szüleidet. És persze nem a kisbaba a hibás a helyzetért, de szerintem ezt te is tudod.
2013. szept. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 A kérdező kommentje:

Végre egy értelmes ember! :)

Én már nem várok anyósomtól semmit.Szerencsére nem vagyok semmilyen szinten ráutalva.Az sem gond ha nem vesz a gyereknek semmit,mert én úgyis megadok neki mindent.Ez a lényeg.Igen,tényleg idegesen tettel fel a kérdést,de ettől függetlenül senkitől nem fogok bocsánatot kérni amilyen parasztok.

2013. szept. 6. 11:08
 47/68 anonim ***** válasza:
89%

Azt is idegesen írtad, hogy újszülött kölyök és idegesen ecsetelted, hogy mennyire utálod őket?! Felsőbbrendűségi komplexusod van és azt hiszed, hogy körülötted és a kicsikéd körül forog a világ. Minek rinyálsz, hogy lesz.rnak, ha jól elvagy nélkülük? És ha nem érdekel a véleményünk, akkor miért olvasod?

Amúgy meg paraszt vagy te!!

A férjednek részvétem!

2013. szept. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
93%
Ja, a kicsikédnek és a férjed családjának is részvétem! Még egy ilyen idiótát...
2013. szept. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
100%

Neked meg a kicsikéd anyja az idióta!

Inkább írj ki egy kérdést "Ki tud ajánlani egy jó pszichiátert, mert nem tudom feldolgozni, hogy nem körülöttem forog a világ!?" címmel, azok a válaszok többet segíthetnének rajtad.

Ezt a kérdést meg mutasd meg a kedves férjednek te kis cukorfalat!:)

2013. szept. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, szerintem én ismerlek téged. A sógornőd barátnője vagyok.

Hogy írhattál ilyeneket?????

2013. szept. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!