Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyon elegem van, tanácstalan...

Nagyon elegem van, tanácstalan vagyok. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Vasárnap volt a kislányom 3-ik születésnapja.Úgy volt hogyha itthon megünnepeltük akkor megyünk le anyósomhoz.

A párom bátyának a felesége megszült múlt hét szerdán és vasárnap pont lementek.Akkor már az volt hogy ne menjünk le mert ott lesz a család.Ők ott ebédeltek,mi meg ugye itthon maradtunk.Engem nagyon zavar ez a kivételezés,mert nekik egyből ugrik de minket le szar.A párommal ezért elég sokat veszekedünk.Megígértük hogy többet nem hánytorgatjuk fel próbálom elfogadni.De egyszerűen képtelen vagyok.Mitől jobbak ők mint az én kicsikém?

Nem tudom már hogy mit csináljak,hogy viszonyuljak a páromhoz ez miatt?A prom pedig iszonyatosan elfogult az anyjával szemben.Mondtam már neki hogy beszéljen az anyjával,de hát ő erre azt felelte hogy ő nem fogja megbántani az anyját.ha ez tovább így folytatódik és semmibe vesznek akkor nem fog sokáig húzódni a kapcsoltunk.Mit tehetnék hogy változzon a helyzet?

Így is anyósom ki vett 1 hét szabit hogy tudjon a gyerekekre vigyázni hogy a sógornőmék mennek Miskolcra intézni a dolgaikat.Értünk meg nem tesz semmit sem.


2013. szept. 4. 20:50
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván a pici baba miatt nem akarják hogy lemenjetek, nehogy elkapjon valamit, meg hogy csend és nyugi legyen körülötte. Azért egy 3 éves kis lurkó igen hangos tud ám lenni :)
2013. szept. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes ember.Köszönöm.
2013. szept. 5. 13:45
 33/68 anonim ***** válasza:
100%

Minek kérdezed mások véleményét, ha mindenre visszavágsz valamivel? Úgyis csak azt fogadod el, amit hallani akarsz. Irigy vagy és elvárod, hogy körülötted forogjon a világ. Én speciel nem rosszindulatból írtam, hogy nézz magadba, de a bunkó stílusod tényleg idegesítő.

Persze NEKED VAN IGAZAD, és mindenki más idióta, mert azt kellene tenniük amit te elvársz, hiszen az természetes, hogy rühelled a férjed családját!! A te igényeid a legfontosabbak!!!! - na így jó, ezt akartad hallani?!

2013. szept. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ez egy nyilvános fórum, ahova te tettél fel egy kérdést. Erre bárki válaszolhat, úgyszintén a saját stílusában. AKkor most neked is tipli van?


A stílusod bicskanyitogató!

2013. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 A kérdező kommentje:
Majd ha felteszek egy olyan kérdést hogy szerintetek bunkó,gusztustalan vagyok?Na majd akkor lehet véleményt írni rólam.De ha netán nem tudtok olvasni nem ez volt a kérdés hogy én milyen vagyok.Lehet hogy én bunkó vagyok,de neked meg rossz a felfogó képességed mert nem érted a kérdést! :D
2013. szept. 5. 18:18
 36/68 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább te nem fogtad fel a válaszokat. Össze-vissza fröcsögsz, mint valami cigányasszony, és akkor mikor rávilágítanak erre, hogy egy paraszt vagy, lehet ezért is mondták, hogy ne menjetek, akkor még neked áll feljebb, hogy nem azt kérdezted, hogy paraszt vagy-e. Na de, ha az vagy, és ezért nem kíváncsiak rád, akkor mégis milyen válaszokat vársz?
2013. szept. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés: "Nagyon elegem van, tanácstalan vagyok. Mi a véleményetek erről?"

Kiemelném: "MI A VÉLEMÉNYETEK ERRŐL?"

A többség véleménye, hogy bunkó vagy!

Nem nekem rossz a felfogóképességem, hanem te nem akarsz magadba nézni.

De elmondom még egyszer a véleményem: bunkó vagy!!!

2013. szept. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
69%

Hát sajnálom a kölyködet, hogy ilyen anyja van!!!

Na hogy tetszik? :)))))

2013. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 A kérdező kommentje:
A ti véleményeteket pont leszarom. :D
2013. szept. 5. 21:08
 40/68 anonim ***** válasza:
100%
OMG, ha leszarod mások véleményét, miért kéred ki? Ha véletlenül egy ilyen nőszemély keveredne a családunkba, akkor mi sem repesnénk. A gyereked 3. szülinapja valóban nagy dolog, de született egy új családtag, ezért kicsit átrendeződtek a dolgok. Te meg hápogsz itt, mint egy HP. És elárulom, minél többször kommentálod a saját kérdésedet, annál inkább kimutatod a fogad fehérjét, annál bunkóbb vagy. És ez kevés embernek jön be. Jobban tennéd, ha visszafognád magad, és magadba néznél, mert egyszer észbekap a férjed is, hogy milyen nőt vett el.
2013. szept. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!