Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyosom egy hulye majom!...

Az anyosom egy hulye majom! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Ma is eljon, és elkezd velem ordítozni hogy mi ez a bordel, meg hogy az o fia nem fog ilyen mocsokba élni. Nem volt mocsok, 3 napja porszívoztam, az igaz hogy szét volt pakolva, de a párom beteg és most nem tud segíteni. En suliba járok, nem gyozom mellette a párom segítsége nélkul. Tegnap is fél 9 re értem haza, és ma mentem reggel 6kor.
2013. szept. 19. 19:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%

Minek engedtétek be?

A fia mit mondott neki?

2013. szept. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
A páromat jott meglátogatni, mert írtam hogy beteg már egy hete magas lázzal fekszik. Szerintem egy normális anyos, ha látja mi a helyzet magátol besegít vagy legalább osszeut valami levest. Mondom én most nem tudok torodni vele, este érek csak haza egyedul van otthon a párom
2013. szept. 19. 19:19
 3/22 anonim ***** válasza:
58%

Legközelebb tartsd csukva az ajtót, ha lehet, akkor kapcsold ki a csengőt is. Húzd ki a teledont is. Ja és mindent beszélj meg a férjeddel!)

Majd elmegy haza, ha megunta.


Mi vagy te, a lábtörlője, a kisinasa, a cselédlánya vagy a rabszolgája? Mi a fra_ncnak akarsz te megfelelni egy ilyen embernek? Minek magyarázkodsz? teljesen fölösleges, mert semmi köze sincs ahhoz, ahogyan éltek.


Az ilyen emberrel nem lehet mást csinálni: be sem engedni; menjen haza és ott parancsnokoskodjon.

2013. szept. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Mire hazaértem már ott volt, szépen behelyezkedett egy halom vasalni valoruha mellé, és nézte a tévét. A párom aludt.
2013. szept. 19. 19:23
 5/22 anonim ***** válasza:
26%
Hat lehet, hogy elgondolkodnek rajta, nem e igaza volt..... Nem tudom mekkora hazat kell rendben tartani, de nekem egy 3 szintes házban a rendfenntartás napi max egy ora es ebben benne van a porszivozas 3 macska es két kutya utan.....
2013. szept. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
3 szobás panelban élunk, hat bocs hogy nem állok neki este 9kor még porszívozni, hanem inkább pihenek
2013. szept. 19. 19:26
 7/22 anonim ***** válasza:
45%

Mondjuk én is azon gondolkodtam hogy vajon mekkora házban élsz?

Én minden nap dolgozom 9 órát, este 5 órától-9 óráig oktatáson veszek részt, és fél 10 mire haza érek sokszor.. Mégis fél- 1 óra alatt szép rendet tudok tenni úgy hogy nagy gyerek is van és van egy macska is.. Csak a rendet kell fenntartani így nem fog szaladnia lakás, és nem tart sokáig a rendrakás..

De ettől függetlenül nem volt joga anyósodnak piszkálódnia..Mindenki úgy él a saját otthonában ahogy neki jó..

2013. szept. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%
Vidd az állatkertbe, ha majom.
2013. szept. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
20%

Ja, hogyazt a választ, akm szerint igaza lehetett a mamanak, azt törölteted kell???

Tudod majom aki mondja, nekem ez a meglátásom. Aki meg képtelen ég harom szobás panelban rendet tartani, az magában keresse a hibát, ne abban, aki erre rámutat......

2013. szept. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
nem tudom mirol beszélsz, de egyetlen egy választ sem toroltettem, ha írtál ezelott valamit, akkor nem tudom mi lehet vele, mert én nem olvastam, sot nem is pontozok le ugyhogy nem kell nekem esni
2013. szept. 19. 19:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!