Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyosom egy hulye majom!...

Az anyosom egy hulye majom! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Ma is eljon, és elkezd velem ordítozni hogy mi ez a bordel, meg hogy az o fia nem fog ilyen mocsokba élni. Nem volt mocsok, 3 napja porszívoztam, az igaz hogy szét volt pakolva, de a párom beteg és most nem tud segíteni. En suliba járok, nem gyozom mellette a párom segítsége nélkul. Tegnap is fél 9 re értem haza, és ma mentem reggel 6kor.
2013. szept. 19. 19:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%
Na álljon meg a menet. A kérdezőnek joga van olyan kupiban élni, amilyenben akar. Ha nincs kedve most takarítani, akkor nincs kedve. És ha szerintetek normális, hogy bemegy az anyós míg nincs otthon, és leül tv-zni, megvárja míg hazaér a menye és elkezdi csesztetni, na az nem normális! Tegyük fel, este el szokott pakolászni a kérdező. De már ott várta az anyós! Időt se adott neki, hogy rendes házban fogadja a VENDÉGET hanem beállított szó nélkül és elkezdett kritizálni. Ha ez szerintetek normális, akkor nem akarok gratulálok.
2013. szept. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
52%
Az ilyen anyóst vagy el kell küldeni a fenébe, vagy meg kell neki mondani, hogy a vasalni való nem leprás, nyugodtan hozzá lehet érni. Persze lehet, hogy ezzel csak azt éred el, hogy átrendezi a házad, ami hidd el nekem, nem olyan nagy öröm.
2013. szept. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
51%
Az én anyósom is ez a kategória, csak ő a hátam mögött dumál. Hála Istennek Ti legalább nem együtt éltek, egyszerűen zárd ki és kész! Ha mi külön élnénk, az biztos, hogy én maximum egy évben egyszer engedném be. Nem vagyok utálkozó, haragtartó típus, de ami sok az sok..és minek tv-zik nálatok? Miért nem a fiával törődik ha már beteglátogatóba megy?
2013. szept. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
36%
Érdekes lett a mondatom vége amúgy :D "akkor nem akarok gratulálok" az simán gratulálok, csak másképp akartam írni először.
2013. szept. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
56%
Vegyél neki banánt. És ne hagyd, hogy hozzászokjon a parancsolgatáshoz. Húzzon haza a francba, és ott dirigáljon a férjének.
2013. szept. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
48%
Zárd ketrecbe, és néha adj neki egy banánt:)))
2013. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ha valaki bejelenti, hogy 10 perc mulva jön hozzánk, és nagy kupi van, amit nem tudok rendberakni, akkor az egyik szobába bedobálok mindent ami szanaszét van, azt az ajtót becsukom és elé tolok valamit, hogy oda ne menjen be.


Volt régen egy haverom, aki meg egyszer összesöpört a munkahelyén. Néztem, hogy milyen ügyes, aztán a végén a koszt így besöpörte a szőnyeg alá. Na akkor elkezdtem röhögni, hogy dehülyevagy, hát ennyi erővel már a lapátra is tehetted volna. Aztán azt mondta, nembaj, jó az, menjünk...


Na szóval így is lehet áll rendet csinálni, ha muszáj.

2013. szept. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
79%
Kit érdekel ez az online-pénisz hogy ki mekkora házat tart rendben egy óra alatt? Szarunk bele! A saját lakásában mindenki úgy él, ahogy neki tetszik, vagy ahogy. Ugasson otthon. Érdekes, biztos bármelyik másik ismerőséhez elmegy, akármilyen kupi van ott kussban van, mert nem illik beleszólni más életébe ugye? Csak a menyét lehet szellemi fogyatékos gyereknek kezelni? Mire fel? Aki meg itt pampog, hogy nehogy már az legyen a hibás aki rámutat, hogy nem tud rendet tartani, az akárkihez elmegy, akkor neki kezd okoskodni, hogy takarítsál, vasaljál, mikor pucoltál ablakot? Ugye, hogy nem? Akkor egy anyós a mennyel ezt miért teheti meg? A menyek se pofáznak bele, hogy anyós mit mikor csinál! Magában azt gondol, amit akar, de fogja be a száját!
2013. szept. 20. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
80%

szerintem ne nagyon engedd be magadhoz.

ha nekem beteg a párom és este 9kor érek haza , próbálok vele törődni nem pedig a porszívózással, ha már egész nap nem láttam stb.

A válaszolók látom tesznek a betegre, és mind inkább porszívóznak betegápolás helyett.

Ha pedig tudja az anyós h későn érsz haza, nem tudom h várhatja el h az ő érzekése előtt takarítgass.

2013. szept. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért jó, hogy takarítási/pakolási tippeket adtok. Szerintem a kérdező is tisztában van azzal, hogy kel kitakarítania a saját házát. Itt az anyós a probléma. Én bárhova átmegyek, ahol kupi van, még én kérek bocsánatot, hogy nem akarok zavarni. Aztán van olyan, ismerősöm, aki végez egy 5 perces látszatkezelést és áthány mindent a szomszéd szobába, de van olyan is, aki nem érdekel. Akárhogy is, nekem semmi közöm hozzá. Ha meg beteg valaki és estig dolgozik a párja, pláne megértem, hogy miért nem ragyog a ház. És kövezetek meg, de én hetente csak egyszer porszívózok.


Ha az én anyósom ordítozna velem, szerintem ott helyben lekapnám a fejét. Friss házasság? Még most rakd a helyére anyóspajtást, hogy tudja, mit szabad és mit nem, mert ennek nem lesz jó vége.

2013. szept. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!