Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyosom egy hulye majom!...

Az anyosom egy hulye majom! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Ma is eljon, és elkezd velem ordítozni hogy mi ez a bordel, meg hogy az o fia nem fog ilyen mocsokba élni. Nem volt mocsok, 3 napja porszívoztam, az igaz hogy szét volt pakolva, de a párom beteg és most nem tud segíteni. En suliba járok, nem gyozom mellette a párom segítsége nélkul. Tegnap is fél 9 re értem haza, és ma mentem reggel 6kor.
2013. szept. 19. 19:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
45%

Teljesen mindegy mit mond anyós, ő hogy élne vagy az ő fiának hogy kéne élnie, úgyis úgy fogtok élni a pároddal ahogy nektek jó. Ha kupiba akkor abba, ha nem akkor nem. Egyszerűen ne vegyétek magatokra. Biztos jót akar egyébként, nyilván őt így nevelték, hogy rendes "házasság" és rendes ház csak tiszta lakhelyen lehet és ezt a saját stílusában adja elő. Meg kell érteni mit miért mond, aztán a lehető leglazábban kezelni. Ha észreveszi, hogy bármit tesz ti ragaszkodtok ahhoz hogy úgy éljetek ahogy akartok és nem hagyjátok hogy bárki beleszóljon előbb-utóbb visszavesz.

Amúgy ez oda-vissza dolog. Elvárni a távolságot és hogy tartsa tiszteletben az élettereteket csak úgy lehet, ha te is megadod neki a kellő tiszteletet. Kezdetnek az is megteszi, ha elhagyod a "hülye majom" jelzőt :)

2013. szept. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, ha zavarja segíthet nyugodtan
2013. szept. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!