Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mondanátok olyan indokot...

Mondanátok olyan indokot amiért egy nagyszülő jogosan nem kiváncsi az elsőszülött unokájára?

Figyelt kérdés
Én nem tudom ezt felfogni....

2013. okt. 4. 06:31
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a dolgok nem úgy alakulnak ki, hogy megszületik a gyerek és onnantól hirtelen le van szarva. Nyilván addig sem látogattak, addig sem volt az a fene nagy szeretet és most mindkét fél úgy van vele, hogy na persze, csak azért, mert gyerek van, nehogy már én loholjak.


Már ne haragudj, de te nem úgy állsz hozzá, hogy miért te vidd? Mi a különbség? Te ugyanúgy megfosztod akkor a gyereket a lehetőségtől, hogy a nagyszüleivel legyen.

2013. okt. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat....szerintem egy újszülöttet meglátogatni nem azért teszi az ember mert ez a szokás,és nem azért mert én úgy kívánom hanem azért megy egy nagyi mert húzza a szíve mnert az ő vére is ,mert ez egy csodálatos dolog.....és lehet önérzeteskedni,lehet sértettnek lenni,de ahova egy gyermek születése nem hoz békét és szeretetet ott komoly érzelmi gondok vannak.....soha semmilyen körülmények között nem tudnám megtenni ,hogy a lányom gyermekére ne legyek kiváncsi.....de nem vagyunk egyformák...
2013. okt. 4. 12:03
 33/59 anonim ***** válasza:
92%
Itt nyilván az anyósrol,van szó. Arrol az anyósrol, akit utal a menye? Nem csodálom, hogy men, kiváncsi a gyerekre.....
2013. okt. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 A kérdező kommentje:
bölcs vagy utolsó ez biztos:)
2013. okt. 4. 13:02
 35/59 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, ahogy egyre több megnyilvánulást olvasok tőled, kezd körvonalazódni, hogy a nagymama miért kerül titeket...
2013. okt. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 A kérdező kommentje:
NE haragudj de ,számomra nem érthető,hogy az indok ,hogyha nem szeretem a menyem akkor az unokám is lényegtelenné válik....számomra ez ostobaság....és nyugodtan ítélkezhetsz,de a kérdés lényegét még csak nagyon kevesen válaszolták meg....talán olvasd el mégegyszer......esetleg válaszold meg ,hogy te miért nem lennél a saját gyermeked gyermekére kiváncsi.....
2013. okt. 4. 13:08
 37/59 anonim ***** válasza:
78%
Az én apósom soha nem látta a fiunkat, anyósom először és utoljára 3 hetes korában (most 16 hónapos). Apósom egy összeférhetetlen, nem normális ember, anyósom meg egy báb, akik a sógornőmék 4 éves lányával is így viselkednek. A saját gyerekeiket is letojják, csak mert apósom nem tudja őket irányítani. Nálunk ez az oka, hogy így viselkednek. Őszinte leszek, én csak örülök neki, hogy nem látom őket, persze a férjemet azért bántja, hogy az anyja így viselkedik vele és a fiával. A gyerekek nem veszítenek semmit, szerencsére a másik oldalról mindkettőnek csodás nagyszülei vannak. Jogos-e az indokuk? Az ő felfogásuk szerint igen...
2013. okt. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
89%

A kutya ugat, a karaván halad.

A nagymama boldogan éli az életét, míg te őrjöngsz, fröcsögsz, vagdalózol.

Találd meg a lelki békéd!

2013. okt. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
78%

Ezt nem fogod megfejteni, csak el kell engedned.

Az én anyósom se lesz kíváncsi az unokájára, se az apósom. Még terhes sem vagyok, de a párom nővéreinek a gyerekeiről sem érdeklődtek soha. Régen megszakadt a kapcsolat, és kész. Nem fogok ezen agyalni akkor sem ha aktuális lesz, az egész család elfelejtette őket, nem veszünk tudomást a létezésükről és kész.

Szereti azt a gyereket így is elég ember, gondolom.

2013. okt. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 A kérdező kommentje:
70%os neked fogalom zavarod van ....de semmi baj együgyű emberek is kellenek,és nem is bántalak,csak megjegyzem a buta de okoskodó embernél nincs rosszabb.....
2013. okt. 4. 15:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!