Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mondanátok olyan indokot...

Mondanátok olyan indokot amiért egy nagyszülő jogosan nem kiváncsi az elsőszülött unokájára?

Figyelt kérdés
Én nem tudom ezt felfogni....

2013. okt. 4. 06:31
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó, a kerdes az anyós,a pos kategóriában van, igy nem nehéz ki sakkozni, hogy ugyan melyik nagy szülőrol van szó.....
2013. okt. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
33%
Nem mert ilyen nincs. Lehet bármilyen egy anyós menny kapcsolat de erről nem egy ártatlan baba tehet. Aki őt bünteti az nagyon buta és önző ember.
2013. okt. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
66%

Nem olvastam el a kommenteket, mert ez a kérdés engem több mint 30 éve felkavar.

Nagyon szerettünk volna gyereket...Utólag rájöttem, csak én.

Minden kezelést végig csináltam, hogy terhes legyek...

Veszélyeztettetként végigfeküdtem. Mire megszületett a gyerek, mi elváltunk. Jött egy harmadik. Nem nekem..

Gyerekemnek nem volt nagymamája. Nem volt nagypapája.

Bárkit választ a lányom, és szül neki gyereket, szeretni fogom a vőt! Mert Ő az unokám apja.

Unokát pedig imádni fogom, még akkor is, ha néger, ha cigány, vagy bármilyen!

Ha szereti a lányom, szereti az unokámat, akkor nincs kifogás: ŐK az én családom! Szívem, lelkem, mindenem az övék! Előtte 1. voltam. Kösz a lepontozást!

De: nem érdekel. Menyem meghalt szülés közben. Azt a leírhatatlan fájdalmat nem kívánom senkinek!

15 éve hiányzik...:(

2013. okt. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
43%
53, hogy halt meg a menyed szülés közben, mikor lányod van? Akkor vejed van, de az meg nem szül.
2013. okt. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
60%

Két lányt szültem, férjem előző házasságából van egy fia, akit mi neveltünk. Ha nem is vérszerinti gyerekem, és vérszerinti unokám, attól még ugyanúgy szeretem, mintha a sajátom lenne.

"menyemet" pedig imádtam.

2013. okt. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
67%
Pasi vagyok, de alig várom, hogy unokám legyen. (Sajnos a saját gyerekeim kényeztetéséről az állandó másod-ill. harmadállások miatt lecsúsztam.) De hát nem vagyunk egyformák, és én is ismerek olyat, aki alig várta, hogy megnőjön a gyereke, és soha többé nem akart látni egyet se.
2013. okt. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
59%

Már kétéves a lányunk és nem kiváncsi senki a férjem részéről rá, ránk.

Nálunk az ok, az az irigyseg. Sokáig kínzott, bántott, örlődtem, ma már nem. Ha jönnek, jó, ha nem, úgyis jó!

Kérlek téged is, mihamarabb tedd magad túl ezen, mert csak rosszabb lesz. Senkit nem lehet kényszeríteni a szeretetre, érzelmekre....hagyd.

2013. okt. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 A kérdező kommentje:
köszönöm,hogy néhányan megértették amit érzek.....mindegy hogy az én anyukám vagy az anyósomról van szó.....én szeretettel vártam volna a szülőszobán ,hogy megnézze a kisunokáját,vagy legalább megkérdezze:egézséges?hogy vagytok?itt nem az én önzésem a kérdés,hanem az ,hogy egy megszületett kisbaba miért nem érdemelt annyit ,hogy rápillantson a nagymamája.....
2013. okt. 7. 10:38
 59/59 anonim ***** válasza:
Erről csak annyit hogy szomorú hogy ilyen lelketlen emberek léteznek. A helyedben nem foglalkoznék vele soha többé.
2013. okt. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!