Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Te rábíznád ezek után a...

Te rábíznád ezek után a gyerekedet anyósra?

Figyelt kérdés

4 hónapos fiunk van,sógornőéknek 6 hónapos,egy városban lakunk anyósékkal.

Mi eddig mindig meg tudtuk oldani a fiunk felügyeletét,sógornő viszont már hagyta ott anyósnál a kicsit.

Anyósnál voltunk tegnap,erre eldicsekedett,hogy sógornő kisfia milyen ügyesen ette a danone-t meg a húslevesből a répát,májat,de nehogy mondjam a sógornőnek,mert a lelkére kötötte,hogy csak tápszert adjon,mert még most kezdte el almával kostoltatni.

Sógornőmmel barátnők is vagyunk,így szóltam neki,tudjon róla,én is tudni akarnám.

Anyósnak annyit mondtam,hogy most felejtheti el,hogy kettesben marad a mi gyerekünkkel,nekem nem fog direktben full ellentétes dolgokat csinálni.(főképp,hogy nekem van többféle ételallergiám,párom is tejallergiás, a gyerekorvos szerint ne csodálkozzunk ha a fiunknál is jelentkezni fog valamelyik).

Azóta háborog,hogy de ő jó nagymama...


2013. nov. 18. 11:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:
63%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Teljesen igazad van kérdező, olvasd el ezt a kérdést, itt is mi lett a vége.

Még jó, hogy a férjed melletted áll.

2013. nov. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 anonim ***** válasza:
Akkor viszem amikor amikor az apjával, 4 hónap azért még nem olyan sok idő, hogy akkora nagy dolgokat kelljen intézni.
2013. nov. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim ***** válasza:
52%
Kedves Utolsó, Te már csak tudod, kinek milyen fontos dolga lehet. Egy ismerősömnek kétszer kellett befeküdnie kórházba az első fél évben, hidd el nem jókedvében hagyta másokra a babáját. Egy másik ismerősöm meg szülés utáni depresszióba esett, rendszeresen volt kénytelen orvoshoz járni. Szóval örülj, ha nálad minden rendben, de ne ítélkezz mások felett, ha nem ismered az okokat!
2013. nov. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 anonim ***** válasza:
27%
Akkor az apa elmehet beatszabadságra, depresszió ja arra is csak a sok szabadidő ad lehetőséget. Elfoglalná magát nem lenne ideje depresszióra.
2013. nov. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 anonim ***** válasza:
51%
az is elég ha hivatalba megy. a gyereknek jobb ha hivatal helyett a nagymamnál van. kivéve ha nagymuter teletömi sertésdagadóval
2013. nov. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim ***** válasza:
52%

A mai viszonyok pont arról híresek, hogy a munkáltatók olyan nagyon belátóak lennének. A depresszió meg nem unalom kérdése, hanem egy betegség. Kíváncsi lennék, ha agyvérzés után lenne valaki, annak is ezt tanácsolnád-e. Szlovákiában a második leggyakoribb oka annak, hogy valakit leszázalékolnak a depresszió. Gondolod, ők mind csak unatkoznak? Gondolom Magyarországon sem lehet ez másképp.


Szóval már ne is haragudj, de emberségből és empátiából most megbuktál!

2013. nov. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 anonim ***** válasza:
82%

Nem olvastam végig, de láttam néhány hozzászólást, amiben az áll, hogy felnevelt már 2 gyereket. Szerintem meg egy kutya is fel tud nevelni egy gyereket...


A kérdésre válaszolva, nem, nem bíznám rá.

2013. nov. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 anonim ***** válasza:
28%

Megkérdezed, rá bíznánk-e. De mindenek lehordod.

Aztán írod, hogy vidd magaddal ügyintézésre?

Ahogy akarod! Piszkálni, gyereket, sógornőt uszítani anyós ellen, mert adott neki répát, igazán kedves Tőled.

Vidd magaddal, ott nem tömik répával, max összeszed valami betegséget, kiordítja a lelkét, de nem gond, hülye anyósra nem bízható. Nehogy kegyet gyakorolj már, hogy megengeded a nagyinak, hogy nála legyen.

Valamelyik menyem így nyilatkozna rólam, ki is írná a gyakorira, tudod mikor vállalnám el az unokát? Soha!

2013. nov. 19. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 A kérdező kommentje:

Ha menne az értelmező olvasás,láttad volna utolsó,hogy nem én irtam,hogy vigyem-e magammal ügyintézni.


Jövő hónaptól továbbképzésre fogok járni heti kétszer,kell a munkámhoz,itthonról most is dolgozom,nem csak a lábam lógatom.Továbbképzés ideje alatt,heti 2x 4 óra,ha sógornőm nem ér rá,akkor bébiszitter fog rá vigyázni.

2013. nov. 19. 08:35
 70/77 anonim ***** válasza:
76%
Igazából mindegy, hogy árt-e neki vagy sem, ezt ne az anyós kísérlete döntse el! Teljesen jogos a felháborodásod, a hozzátáplálás kialakítása a te feladatod, ő max. tanácsot adhat!
2013. nov. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!