Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Férjem szinte mindent elmond...

Férjem szinte mindent elmond az anyjának, ha konfliktus van közöttünk, azt is!?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk házasok, van egy fiunk, anyóséknál élünk.

A férjemmel összekaptunk minap, és ő természetesen élménybeszámolót tartott anyukájának, hogy én duzzogtam...

Anyós másnap: Hallom, hogy morogtál amiért...

És én vágjak hozzá jópofát, amikor a mi kettőnk dolgába szól bele, emlegeti, mert ugye ő mindent jobban tud. Férjemnek nem az első eset, hogy ilyesmit csinál, de most ez annyira rosszul esett, hiába a többedik ilyen. Nem is szóltam hozzá tegnap, pont emiatt. Nem értem miért mond el mindent az anyjának. Nem fogja fel, hogy magánélet, és 2 külön család vagyunk? Miért kell panaszkodni? Értelemszerűen nem esett jól neki, amikor megmondtam, hogy kétszínű és gyerekes viselkedés. A háta mögött kibeszélni!? A feleségét!? Úgy is imád piszkálni anyós, ő meg adja alá a lovat. Én nem teszem, pedig lenne mit, még barátnőimnek se. Hogyan tudnám erről leszoktatni? Mikor nő már fel? Természetesen, most, hogy haragszok a beszámoló miatt, szerinte gondolom nem jogosan, nem tetszik neki.



2013. dec. 6. 14:15
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Talán mondd el a férjednek is ezeket, és hogy ez neked nagyon rosszul esik. Lehet, hogy jobb megoldás, mintha nem szólsz hozzá.:-)
2013. dec. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Mondtam és nem tetszett neki, hogy kétszínű, gyerekes viselkedésnek tartom .
2013. dec. 6. 14:20
 3/43 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagytok annyira külön család, ha egy rakáson éltek.
2013. dec. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
86%
Talán nem kéne egymás nyakán élni.
2013. dec. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Akármit csinálsz, elmondja anyósnak. Kerüld anyóst. Nem lesz jó vége, ha piszkál. Egyébként olyan, mintha rád panaszkodna a férjed, elmondja anyunak, mi fáj neki...kijátszik titeket egymás ellen. Nagyon durva.
2013. dec. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Annyira nem, de azért mégis kettőnk dolga lenne, nem kellene anyósnak mindent tudnia.
2013. dec. 6. 14:24
 7/43 A kérdező kommentje:

Ezt már én is észrevettem. Egy nagy gyerek. Anyu! ..."bántott"!

Szinte így viselkedik!

2013. dec. 6. 14:26
 8/43 A kérdező kommentje:
Amúgy nem az a kérdés, hogy külön, vagy együtt élünk.Itt nem erről van szó. Úgyis elmondaná neki, ha hetente egyszer találkoznának. Ha meg én találkoznék anyóssal: "tanácsot" adna.
2013. dec. 6. 14:28
 9/43 anonim ***** válasza:
76%
gondolom régen is ez volt, akkor miért 3 év házasság és 1 gyerek után zavar? te főzted!
2013. dec. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Régen is ez volt, de eddig nem tudtam róla, mivel anyós nem mondogatta vissza nekem. A régi, néhány éves dolgokat, hogy hogy öntötte ki a szívét a férjem, 2 hónapja tudtam meg, anyóstól egy vita során.
2013. dec. 6. 14:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!