Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Férjem szinte mindent elmond...

Férjem szinte mindent elmond az anyjának, ha konfliktus van közöttünk, azt is!?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk házasok, van egy fiunk, anyóséknál élünk.

A férjemmel összekaptunk minap, és ő természetesen élménybeszámolót tartott anyukájának, hogy én duzzogtam...

Anyós másnap: Hallom, hogy morogtál amiért...

És én vágjak hozzá jópofát, amikor a mi kettőnk dolgába szól bele, emlegeti, mert ugye ő mindent jobban tud. Férjemnek nem az első eset, hogy ilyesmit csinál, de most ez annyira rosszul esett, hiába a többedik ilyen. Nem is szóltam hozzá tegnap, pont emiatt. Nem értem miért mond el mindent az anyjának. Nem fogja fel, hogy magánélet, és 2 külön család vagyunk? Miért kell panaszkodni? Értelemszerűen nem esett jól neki, amikor megmondtam, hogy kétszínű és gyerekes viselkedés. A háta mögött kibeszélni!? A feleségét!? Úgy is imád piszkálni anyós, ő meg adja alá a lovat. Én nem teszem, pedig lenne mit, még barátnőimnek se. Hogyan tudnám erről leszoktatni? Mikor nő már fel? Természetesen, most, hogy haragszok a beszámoló miatt, szerinte gondolom nem jogosan, nem tetszik neki.



2013. dec. 6. 14:15
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem meg csak az zavar, hogy a duzzogásodról más is értesült. Elég furcsa kérés az tőled, hogy az ember ne beszéljen a saját anyjával, amikor egy házban lakik vele. Ami számodra nem előnyös, az már kibeszélés, le kell róla szoktatni, mert gyerekes, sosem nő fel...
2013. dec. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
76%

Hát lehet, hogy el fogsz ítélni érte, de 35 évesen a mai napig megbeszélem édesanyámmal a gondjaimat, amikor bánt valami. Egész életemben ő volt az, akire támaszkodhattam. Az ovis problémákba, és a házasságomban felmerülő gondok kapcsán is.

Az én anyukám igaz nem olyan mint anyósod, mert anyu tapintatos, és tudja jól, hogy amit vele osztok meg, nem tartozik senkire, valamint azt is jól tudja, hogy nem azért mondom neki, hogy letámadja a férjemet.

Egyszóval tudja mit kell tennie. Tanácsot ad, elmondja hogy ő hogy látja, és kivonul a témából örökre. Sose hánytorgat föl semmit, és a férjemnek se esik neki soha semmiért.

Nem azzal van baj, hogy a férjed megbeszéli valakivel a gondjait, hisz emberek vagyunk, és ki kell adni magunkból a bánatunkat valakinek, hanem azzal van baj, hogy anyósod nem tudja mi lenne a dolga.

2013. dec. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
47%
Miért, kinek öntse ki a szívét? Egy csinos, fiatal nőnek?
2013. dec. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
Értem, még én vagyok a hibás, hogy haragszok rá emiatt. Nem, nem egy csinos nőnek kellene, de után anyósnak nem kellene osztania az észt, amit amúgy is szeret. Nem arról van szó, hogy értesült a duzzogásról, hanem, hogy nem esik jól ez a kibeszélés, és nap mint nap találkozni az anyjával, ki tudja hogy adja elő a fiacskája a dolgokat, csak egy oldalt tud, annak is hisz, és ezután hallgatni, hogy ő aztán mindent tud rólam.
2013. dec. 6. 14:40
 15/43 anonim ***** válasza:
91%
Zavar az anyós? akkor KÖLTÖZZETEK!!!! mint a felnőttek
2013. dec. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
Mindegy, hagyjuk. Nem én miattam kell így élni, hanem a férjecském nem tud elszakadni a családjától. Ő nem akar.
2013. dec. 6. 14:44
 17/43 anonim ***** válasza:
73%

Szépen beszélsz róla:) ez szerelem

Tudod, ezt a kis férjecskét te választottad és te szültél neki!

2013. dec. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
91%
Ja, az más. Hát akkor ez az igazi probléma. Az én férjemet is úgy kellett elrángatni otthonról, rögtön 100km-el arrébb vittem. Így is mindent elmond neki, napi 2x beszélnek telefonon, de legalább én nem hallom vissza. :)
2013. dec. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
71%
Ugyanebben a cipőben jártam, gyűlöltem érte az anyósomat, hogy mindenbe beleszól. Nem akartam velük együtt élni, de az exem ugyanannyira ragaszkodott a családdal való együttéléshez, mint a te férjed. Nem bírtam sokáig, elköltöztem és nagyon jól tettem, nem kell mások szájíze szerint élnem és sokkal boldogabb vagyok, mint akkor. Neked nyilván nehezebb, mert már gyerek is van, de hidd el, a helyzet ennél csak rosszabb lesz. Mindenbe bele fog szólni az anyósod, mert visszaél vele, hogy a párod mindent elmond neki.
2013. dec. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
43%
Egy újabb " ki a hibás, ha nem a férfi" kérdés.
2013. dec. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!