Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Férjem szinte mindent elmond...

Férjem szinte mindent elmond az anyjának, ha konfliktus van közöttünk, azt is!?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk házasok, van egy fiunk, anyóséknál élünk.

A férjemmel összekaptunk minap, és ő természetesen élménybeszámolót tartott anyukájának, hogy én duzzogtam...

Anyós másnap: Hallom, hogy morogtál amiért...

És én vágjak hozzá jópofát, amikor a mi kettőnk dolgába szól bele, emlegeti, mert ugye ő mindent jobban tud. Férjemnek nem az első eset, hogy ilyesmit csinál, de most ez annyira rosszul esett, hiába a többedik ilyen. Nem is szóltam hozzá tegnap, pont emiatt. Nem értem miért mond el mindent az anyjának. Nem fogja fel, hogy magánélet, és 2 külön család vagyunk? Miért kell panaszkodni? Értelemszerűen nem esett jól neki, amikor megmondtam, hogy kétszínű és gyerekes viselkedés. A háta mögött kibeszélni!? A feleségét!? Úgy is imád piszkálni anyós, ő meg adja alá a lovat. Én nem teszem, pedig lenne mit, még barátnőimnek se. Hogyan tudnám erről leszoktatni? Mikor nő már fel? Természetesen, most, hogy haragszok a beszámoló miatt, szerinte gondolom nem jogosan, nem tetszik neki.



2013. dec. 6. 14:15
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:

Lehetőség lenne, de a férjem nem akar költözni.

Többen írtátok, hogy beszéljem meg a problémámat anyóssal, mondjam el az én meglátásomat is, de hogy beszéljek egy olyan emberrel, ilyen dolgokat, ha egyszerűen, SOHA nem azt látja, hogy a fiának lehet nincs is igaza, ez eszébe sem jut. Csak annyi van, hogy minden a menye, az én hibám.

2013. dec. 13. 16:06
 42/43 anonim ***** válasza:
Akkor költözz el Te a gyerekkel, talán majd úgy észbe kap. De ha továbbra is ott ülsz akkor ne várj csodákra!
2013. dec. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
38-as vagyok. Tényleg segíteni szeretnék. "....de hogy beszéljek egy olyan emberrel, ilyen dolgokat" ->Pont ezt írtam le,hogy hogyan hogy konstruktív eredménye legyen.Soha ne mondd,hogy soha! Fogadd meg-próbáld ki a tanácsom és készülj a közeljövőben a kellemes csalódásra! Más jó utat nem látok. Sok sikert!
2013. dec. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!