Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Valaha meg fogják engedni...

Valaha meg fogják engedni anyós- és apósjelöltem, hogy tegezzem őket? Talán az esküvő után?

Figyelt kérdés

A páromnak már bemutatkozáskor felajánlották a szüleim, hogy ők tegeződjenek. Párom szülei azonban nekem még soha, pedig jól esne, így olyan kívülállónak érzem magam, mikor családi eseményeket magázom őket. Azt hittem, talán az eljegyzésünk után, de nem. 7 éve vagyunk együtt, májusban házasodunk. Talán majd utána? Vagy ne is reménykedjek?


Van itt olyan, aki magázza az anyósát, apósát?


2014. jan. 24. 22:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Az én anyósom, apósom borzasztó konzervatív emberek és elképzelhetetlen, hogy egy fiatalabb tegezze őket, bár ez engem nem zavar :)
2016. ápr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

egy barátnőm párjának a szülei 40 és 41 évesek, mégis ELVÁRJÁK, hogy tegezze őket a lány. pedig nem a régimódi fajták, mert fiatalosak, lazák, viccesek, de mégis. egyszer kérdezte a lány, hogy tegeződhetnénk-e, mire furcsán nézve mondták, hogy nem... :D


az én apósom 53 éves, de az elő percben mondta, hogy tegezzem. nagyon jó fej, ő is fiatalos, laza, baromi jól elbeszélgetek vele. :D az anyósommal nem tartom a kapcsolatot (a párom sem), mivel utál engem, és a páromra is haragszik, amiért velem van. (amúgy a szülei elváltak)

2016. máj. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem valószínű. Mi 4,5 éve házasok vagyunk, nem ajánlotta fel anyósom. Nem mintha annyit beszélgetnék vele. Ha ott vagyunk, a férjemmel beszél, mégiscsak ő a gyereke:)Apósom nagyon rég meghalt, a férjem sem emlékszik rá nagyon.

Az én szüleim rögtön felajánlották hogy tegezze őket, 5 hónapja voltunk együtt amikor bemutattam.

2016. máj. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!