Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elfogadnád anyósod használt...

Elfogadnád anyósod használt babacuccait?

Figyelt kérdés
Párom kitalàlta, hogy ne vegyünk a születendő babának semmit, mivel itt van a huga babakocsija, kiságya, ruhácskái. Ti mit tennétek? Elfogadnátok?
2014. ápr. 26. 16:17
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
18%

Én egy pár dolgot elfogadtam, ami szép is, minőséges is, nem is kopott, és még hasznomra is válik, no de azt már szörnyen morbidnak tartottam, mikor a férjem pár hónapos korukban meghalt ikerbátyjainak a pólyáit kínálgatta...

Azt meg túlzásnak tartom, hogy semmit se vegyetek a babának. Ha van rá keret, és van ami tetszik, miért ne?

2014. ápr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
85%
Én is az unokámnak zsákoltam el annak idején a kis ruhákat(17évvel ezelött)1garnitura újat vettem a kicsinek hogy abba legyen kihozva a kórházból.El mondom neked gyönyörű ruhákat tettem el,amit a lányom születésére újonnan vettem akkor.ki lett mosva hisz zsákokban állt,kis baba nem szaggatja el a ruhákat,és mindenki csak lesett mikor mondtam ez a kisebbik lányomé volt,gyönyörűek a kutya meg nem mondta azok 17éves ruhák!felesleges újakat venni igy is lesz amit nem tudsz majd rá adni mert vagy már pici,vagy 2szer volt rajta.Nőnek mint a gomba.Azt a pénzt amit ruhára szánnál költsd pelenkára egy vagyon lesz.Fogadd csak el!
2014. ápr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
96%
Már hogyne fogadnám el!Hisz a mai világban semmi sincs ingyen,de ez nagyon szép dolog!Egy gyerekcipő drágább,mint egy felnőtté!Ezen iszonyú sokat spórolhattok!
2014. ápr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
94%
Elfogadnám persze. A fiam az unokatestvére kinőtt kiságyába került bele, semmi baja sem volt az ágynak, a használt ruhái is itt landoltak a gyereknek, azokkal sem volt semmi baj. Egyedül kiskádat, babakocsit meg pár apróságot kellett vennünk (pelenkázóasztal, pár új ruha, pokróc ilyesmi)
2014. ápr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
22%

az amolyan nagyon régi ruhákat, ágyneműt nem javaslom elfogadni

én elővettem egy 15 éves törölközőt az ágyneműk aljáról, jól kimostam, száradás után egyfolytában lehet rázni, porlik, porlik a saját mikro szösz. szóval mállik szét az egész.


ha viszont nem a párod hugáról, hanem annak gyerekének cuccairól van szó, az elfogadható, sőt, javasolt.

2014. ápr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
66%
A fiamon voltak az én ruháim közül is pár darab. Egyszerűen imádtam a mi ruháinkat, mert frottíros anyagból vannak, és olyan jól "egybe tartotta", amíg picike volt. Szépen voltak elrakva, nem volt semmi bajuk, pedig 20 éves ruhákról van szó. Ami olyan, hogy tetszik, azt nyugodtan fogadd el. Mi is kaptunk ezt-azt, de a cuccok egy része a nagyszülőknél maradt, így ha megyünk hozzájuk (másik megyében laknak), nem kell vinni utazóágyat, etetőszéket, babakocsit stb.
2014. ápr. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
28%

ugy látszik ma este ilyen vicces kérdések kerülnek kiirásra :D

"anyos babacuccai" :D

2014. ápr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem is kérdés, ha adja és egyezik a nem, persze. Mellesleg 2éves ruhákról beszélünk, azok nem hinném, hogy mind a divatban mind állapotban elmaradottak lennének. De természetesen újat is vennék meg vettem is, pedig én csak a fiaimon váltogatom.
2014. ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%
Igen elfogadnám. Sőt, turiban is szoktam venni használt gyerekcuccot, meg felnőtt cuccot is. De sógoroméktól is elfogadtuk. Miért mi van ebben????
2014. ápr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
17%
Az,hogy gazdagék leszólják az ilyeneket!!!
2014. ápr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!