Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elfogadnád anyósod használt...

Elfogadnád anyósod használt babacuccait?

Figyelt kérdés
Párom kitalàlta, hogy ne vegyünk a születendő babának semmit, mivel itt van a huga babakocsija, kiságya, ruhácskái. Ti mit tennétek? Elfogadnátok?
2014. ápr. 26. 16:17
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
50%
Ha jó állapotúak, akkor örömmel elfogadnám!
2014. máj. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Elfogadnám. Úgy is menet közben fog kiderülni hogy mire van még szüksége a babátoknak. A rászánt de megmaradt pénzből pedig tudsz egyéb klassz dolgokat venni a kicsiteknek később amikor már látod hogy mikre van igényetek.
2014. máj. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
82%

én ellen példát tudok,párom tesójának úton volt a baba és jószándékból megemlítettem,hogy nekünk van pár babaholmi(amerikai szép darabok) ha kell szívesen adunk párat,mire apósom:

Dehogyis és mi van ha bárányhimlős a ruha és elkapja a baba!

Köpni nyelni nem tudtam (hisz több mint 40 fokom kimosva kétlem)és csak otthon mertem röhögni az egészen,vannak akik nem tudják értékelni a dolgokat csak mert használt.

2014. máj. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
As férje kistestvére de nem a sógornője ,ne mááár ,majd az lesz ha felnő.
2015. jan. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!