Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elfogadnád anyósod használt...

Elfogadnád anyósod használt babacuccait?

Figyelt kérdés
Párom kitalàlta, hogy ne vegyünk a születendő babának semmit, mivel itt van a huga babakocsija, kiságya, ruhácskái. Ti mit tennétek? Elfogadnátok?
2014. ápr. 26. 16:17
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
83%

Miért van az,hogy senki nem értelmezi a kérdést, és a többi új információt?


A kérdező sógornője 2 éves...( igen, nem mindenki szül 30 felett, de van aki 40 felett is) tehát egészen űj ruhákról holmikról van szó, nem fog málni..


Minden további nélkül elfogadnám, ha szívesen adják. Olyan úgysincs, hogy nem veszel semmit, de kevesebbet kell az tuti...


Mi miatt van ellenérzésed?

2014. ápr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
81%
Simán elfogadnám. Sőt, el is fogadtam. Igaz, nem anyóstól, hanem párom régi ismerősétől, és a munkatársától. Konkrétan ismerős mondta, hogy a gyerekekről van néhány kisruha, hozott egy táskával.. Erre ideállított 1nagy zsákkal :D Később is kaptunk tőlük, és másoktól is. Mire megszületett, 3 zsák ruha volt a legkisebb mérettől 116 -os méretig :D Persze vettünk újat is, de nem kellett sok. Olyan gyönyörű, praktikus, szuper cuccokat kaptunk, hogy csak lestem.
2014. ápr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
Csak akkor lesz gond, ha nem lányom hanem fiam lesz.
2014. ápr. 27. 07:48
 34/44 anonim ***** válasza:
100%

:D


Nah jah.. De csak nem csak fidri fodri ruhák vannak....

Biztosqn sok az unisex, főleg poci babára, amikor havonta kell cserélni

2014. ápr. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
83%
Na a mostani ruhák biztos nem állnak el 15-20évig.A régiek meg ha valaki vigyázott is rájuk szépek.Mi is kaptunk közel 20éves rucikat.Nem foszlott pamut,ragyogóak voltak.Kiságyat is kaptunk etetőszéket.bazi ronda piros volt.Párom le csiszolta lakkozta gyönyörű fa lett mind a kettő. újat nem érdemes venni,vannak baba bizományik ott is szépeket lehet venni kevés pénzért.
2014. ápr. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
49%
imádom ezeket a jaj lány meg fiú ruha legyen... és akkor mi van ha fiún rózsaszín cucc van és fordítva? babaként teljesen mindegy mert azt se tudja hol van,csak a szülőnek fontos hogy mindenképp lássák, hogy" dehát ő lány!!!" :P
2014. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
81%
Igen.
2014. ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
81%

még örülnék is...

Persze biztos vennék ezt -azt.

2014. ápr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
81%
Simán fogadd el. Jól jön hidd el. Rengeteg pénzt elvisz egy újszülött baba. Én nem tartom magam csorónak, de én még azt is elhoztam amit anyukám anno lerakott a nagyiéknál, pedig azok 20-25 éves rucik voltak. Igaz csak otthonra adtam rájuk, de volt amit kintre is, fura mert voltak közte olyan rucik amit úgymond újra divatba jöttek. Én még kaptam a szomszédoktól is, meg távoli rokonoktól zsákszámra. Volt olyan hogy csak 1 ruha volt használható belőle, mert a többi igen gáz volt. :) nekem kicsit bántó is volt, mert úgy éreztem lenéznek, szegénynek hisznek, azért adják, de aztán rájöttem hogy jobb is így. Nem kell otthoni rucikat vennem, helyette tudtam venni más hasznos dolgot a gyerekeimnek. :D
2014. máj. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk az ismerősnél lányok vannak. Mondta is, hogy csak lány ruhákat tudott hozni. Hozzáteszem, a legtöbb olyan volt, amit fiúra is rá lehet adni :D Ja, egyébként a lányom inkább volt csajos cuccokba ( rózsaszín sapka, rózsaszín/ pink együttes), mégis fiúnak nézték :D :D
2014. máj. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!