Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom beleszól a szexuális...

Anyósom beleszól a szexuális életünkbe (? )

Figyelt kérdés

Nemrég vetéltem el, az orvos hat hét szextilalmat javasolt. Anyósom elmondta a páromnak (44 éves) hogy ilyenkor nem lehet szexelni úgyhogy ne is próbálkozzon nálam.

Miért kellett ezt külön elmondania? Kicsit vicces.


2014. aug. 23. 10:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
78%
milyen aranyos anyosod van, hogy direkt szolt a fiának, hogy hagyjon most kicsit békén téged! én örülnék neki, ha ilyen anyosom, ilyen figyelmes.
2014. aug. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
88%
Csak segíteni akart.
2014. aug. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
84%
Most evvel mi a baj?
2014. aug. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem a problémát.
2014. aug. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
84%
te nem mondtad volna el?
2014. aug. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy mindenbe beleszól. A párom felnőtt ember, tudja mit lehet és mit nem.
2014. aug. 23. 10:57
 7/32 anonim ***** válasza:
80%
Elmondta, gondolom, a férjed bólintott egyet, oszt' el van intézve.
2014. aug. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem egy férfi nem tudja automatikusan hány hét szextilalom van vetélés után, igenis szólni kell neki. Furcsának tartom, hogy neked ez nem jutott eszedbe.


Őszintén megmondom, mivel még nem voltam ilyen helyzetben, nőként sem tudtam.


Lehet, hogy felnőtt ember, de az ilyen dolgokról beszélni kell. Az anyósod csak jót akart azzal, hogy melléd áll és szól a fiának elővigyázatosságból.

2014. aug. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem, most nincs igazad.

Abszolút jó szándékkal mondta ezt el a fiának, mivel, ahogy az előző válaszoló is írta, sok férfi nincs ezzel tisztában.

A másik. Kímélni szeretne, mivel egy vetélés nemcsak lelkileg tudja megviselni a nőt, hanem testileg is.

Felnőtt emberek vagytok, ilyen miatt butaság kiakadni.

Én elhiszem, hogy zavaró, ha mindenbe beleszólnak.

De ez abszolút jó szándékú volt.

2014. aug. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
De én is tudtam volna szólni, ha szexelni akart volna, hogy hagyjon békén. Tiszta égő volt.
2014. aug. 23. 11:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!