Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom beleszól a szexuális...

Anyósom beleszól a szexuális életünkbe (? )

Figyelt kérdés

Nemrég vetéltem el, az orvos hat hét szextilalmat javasolt. Anyósom elmondta a páromnak (44 éves) hogy ilyenkor nem lehet szexelni úgyhogy ne is próbálkozzon nálam.

Miért kellett ezt külön elmondania? Kicsit vicces.


2014. aug. 23. 10:44
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

" Fiam, a Kati nem feküdhet le veled mostanában, csak azért szólok, hogy nehogy azt hidd, hogy nem akarja és veszekedjél vele."

Pontosan így zajlott ez a beszélgetés.

2014. aug. 23. 16:01
 22/32 anonim ***** válasza:
90%
Hát abból kiindulva, hogy te csak akkor szóltál volna, ha szexet akar, még jó, hogy az anyós legalább szólt...
2014. aug. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem korrekt volt. Ez nem ciki, bár nyilván habitusfüggő, kinek mennyi fér bele. Ha nagyon zavart, akkor négyszemközt az anyóssal beszéld meg. Először is köszönd meg, hogy segített, (ezt mindenképpen!), majd mondd meg, hogy legközelebb szeretnéd ezt a férjeddel négyszemközt megbeszélni, mert téged így neveltek a szüleid, hogy ez két ember magánügye. Persze megérted, hogy ő szülte a te férjedet, így nekik ez az intim téma nem tabu, de ha lehet, legközelebb engedje, hogy kettesben beszéljétek meg. Köszönd meg még egyszer. Mosolyogj sokat.


Legközelebb pedig mondj el ilyeneket a férjednek. Eléggé fontos infó, nem akkor, amikor próbálkozik, hanem az első adandó alkalommal. Ugye szülésnél se akkor fogsz szólni, amikor már tolófájások vannak, hanem jó esetben már a jóslónál jelzed, hogy hamarosan lehet indulni befele a kórházba. Na, ez is ilyen. :)

2014. aug. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
6%
Kerdezo egy "ne" nem maradt ki a hsz-edbol? Ezt leszamitva, furcsa az anyosod stilusa.
2014. aug. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy neked vetélés után ez a legnagyobb problémád, hogy mit mond az anyósod a fiának? Most miért baj, hogy elmondta? Neked kellett volna.
2014. aug. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs szex, akkor veszekedik veled? Meg egyébként gyakran veszekszik veled?


Sajnálom, hogy vetéltél. Szerintem egy kicsit érzékenyebb vagy most, és túlreagáltad.

2014. aug. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
66%
Lehetett volna tapintatosabb, de csak vigyázni akart Rád. Nem kell ezen felhúzni magad...
2014. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
38%
Amúgy nem értem miért kellett beszéljen a fiával. Ti talán nem kommunikáltok? A férjed magadtól is kitalálhatná, hogy egy ideig nem lehet szex.
2014. aug. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eltúloztad ezt az egészet. Ha nekem ilyet mondana az anyósom, a férjemmel mosolyognánk egyet ezen, és már lapoznánk is. De ezt Te is megfogalmaztad. Vicces, ehhez mérten kell kezelni.
2014. aug. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Korrekt volt anyósod,jót akart.Ismeri a fiát,szólt,ne veszekedjen veled.

Értem,hogy a szexuális élet az két ember magánügye,de inkább így,jószándékkal szóljon,ne úgy,mint az én anyósom.

Szülés előtt két héttel kérte,hogy el akar jönni velem nst-re.Amíg várakoztunk,azt hallgattam,hogy tudom-e,hogy a fia nem szül,neki nincs szextilalom,nehogy sokáig várassam.Se köpni,se nyelni nem tudtam.Volt még egy próbálkozása később,hogy heti hányszor csináljuk,meg,hogy apósomnak nem úgy áll már.Na,akkor leállítottam,hogy ez a mi magánügyünk,hogy hányszor stb.,a másik meg az ő magánügyük,nem tartozik rám.Utána a férjemet kérdezgette párszor,de tudtommal már abbahagyta.

2014. aug. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!