Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom beleszól a szexuális...

Anyósom beleszól a szexuális életünkbe (? )

Figyelt kérdés

Nemrég vetéltem el, az orvos hat hét szextilalmat javasolt. Anyósom elmondta a páromnak (44 éves) hogy ilyenkor nem lehet szexelni úgyhogy ne is próbálkozzon nálam.

Miért kellett ezt külön elmondania? Kicsit vicces.


2014. aug. 23. 10:44
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
94%

???


Ezt most így elképzeltem, hogy a férj összedob egy gyertyafényes vacsorát, megmasszírozza a kis feleségét, majd együtt szeretne vele lenni, a kérdező meg ráförmed hogy "HAGGYÁÁMÁÁÁÁBÉKÉN most nem lehet!!" :D

2014. aug. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
94%
Miért, ha szexelni akart volna? A vetélés után neked kellett volna közölnöd.
2014. aug. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
66%

háromszor vetéltem el, sosem tiltották mg a szexet, csak azt nem javasolátk, hogy fél évig teherbe essek.


Én a helyedben örülnék, hogy az anyósod figyel rád. Azért az ő fiatalabb korában erről bizny nem nagyon beszélt nő meg férfi, még ha házasok voltak, akkor sem, bármennyire fura is. Nyilván ezért gondolta, hogy inkább szól a fiának, hátha köztetek sem téma az ilyen. (sajna, előfordul)

2014. aug. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ez teljesen korrekt volt. Inkább akkor érteném meg a hisztidet, ha anyósod azt mondta volna, hogy "Jaj kisfiam, a feleséged nem tud 6 hétig sexelni, szerintem válj el, ezt sem tudja neked megadni!!"

Vagy minimum hasonló

2014. aug. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
80%
égö,k ciki, vicces?? hány évesek vagy kérdezö? mert igy körülbelül egy 15 éves gondolkodik.
2014. aug. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
65%
Magával a szituval semmi gond nincs, viszont a 6 hét szülés utánra vonatkozik. Nekem vetélés után egy hetet mondott a doki, a következő terhességre meg 2-3 hónapot. 10 hetes voltam, mikor elment a baba. Anyósod csak figyelmes akart lenni. Egyik füleden be, másikon ki...
2014. aug. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Én ezt nem érzem beleszólásnak!! Ha azt mondta volna hogy ezt meg azt csináljátok így meg úgy az igen. De valószínűleg feljött valahogy anyósnál a téma, gondolom nem belépett a férjed az anyához aki rögtön mondta, hogy nem lehet szexelni. Tehát beszélgetés kezdődött, a vetélésedről, és valahogy ő is érzékelte valamilyen mondatból, hogy a férjed ennek során egy igen csak jelentős információnak nincs birtokában, és mint ilyen lehet azt hitte hogy ezt te sem tudod, hiszen az ember azt gondolja hogy ha a feleség tud valamiről azt megosztja a férjével, mert így a normális. Ebben a témában nem az anyós, hanem te vagy a CIKI, mert nem gondoltad volna hogy ezt el kellene a férjednek mondani? Vagy majd amikor össze akar bújni veled, közlöd, hogy inkább recska a budiban, vagy akkor is csak annyit akartál mondani, hogy most nincs kedved, aztán mire gondoljon a férjed?

2014. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
73%
Te nem vagy normális. Még biztosan a vetélés miatt vannak ki az idegeid.
2014. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
66%

Nekem se tetszett volna ha az anyósom mondja a páromnak!


De nem értem h te ezt miért nem közölted vele?? Azt se tudja h elvetéltél??


Én ha elvetéltem volna és megmondja az orvos h 6 hétig nem lehet akkor ezt közlöm a párommal mikor hazaérek, de mondjuk ő biztos h ott lett volna velem a vizsgálaton v kint várt volna. Nem is lett volna anyósnak ideje figyelmeztetni mert én rögtön közöltem volna a párommal!

2014. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon túlreagálod lol. Valószínűleg így zajlott:


"Sanyi, egyébként vetélés után hat hétig tilos a szex, gondoltam szólok, mert nekem is mondta anno az orvosom"

"Oh, köszi, feleségem nem is mondta még"


Ennyi.

2014. aug. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!