Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Összeverekedtem anyósommal,...

Összeverekedtem anyósommal, erre most azt híreszteli hogy én megvertem. Pedig ez nem igaz. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
A sztori nagyon egyszerű és rövid. Nálunk volt én ráütöttem a gyerekem fenekére mert megérdemelte erre nekem támadt hogy miért verem a gyereket. Össze kaptunk és az lett a vége hogy felpofozott én meg vissza ütöttem. Erre elrohant sértődötten. Azóta nem beszéltünk, ennek három hete. Ma voltam a boltban és egy asszony megkérdezte hogy nem szégyellem magam kezet emelni egy vétlen idős nőre. Mondtam neki hogy nem. Legalább legközelebb kétszer meggondolja mibe szól bele és rájön hogy nem tehet azt amit akar. Férjem mellettem áll. De ez a helyzet már eléggé idegesítő.
2014. okt. 10. 16:36
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
88%

Utolsó te hülye vagy .

1 : közöd ?

2: közöd ?

3 : nem azért kapott , hanem vissza adta

4: a fenekére csapás , nem agresszív veres:)


Beszaras, hogy itt egyébként csak dolgozó minta anyukák vannak, általában diplomával , mindnek kis esküvője volt, sose csaltak meg őket stb :)

2014. okt. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
89%
Semmit sem kéne tenned. Menjen az anyjába. A kategóriáról meg jó, ha tudod, hogy ellepték a tizenévesek, mint a szex-szerelmet, akiknek fingja sincs a felnőttek egymás közti kapcsolatáról, meg a gyereknevelésről.
2014. okt. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
93%

Gyerek fenekére-kezére ütéssel semmi baj nincs - ha nem minden napos, csak tényleg akkor történik, ha hlyeséget csinál.

Én is kaptam, amikor a konnektor felé nyúlkáltam, csakazértis csináltam a bajt - előtte már rám szóltak többször is. Megérdemeltem, és nem lettem lelki sérült.


A pofon megalázó, meg alapból, mi jogon emel kezet rád - nem a gyereke vagy? Én nem ütöttem volna vissza, annál több eszem van de az biztos, hogy az életben nem akarnám látni többé.

2014. okt. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
30%

Minden mama ilyen. Annyira védik az unokájukat. De inkább ilyen legyen.

Én azzal nem értek egyet, hogy a mama mindenért kipártolja a gyereket. Ha tényleg hülyeséget csinál a gyerek, és kap érte egy seggre pacsit, az nem verés. Ugyan már. Én még különbet is kaptam, mégsem úgy emlékszem rá hogy agyon vertek. Hanem hogy megérdemeltem.

Mit csinálj? Éld az életed, és tojd le.

2014. okt. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
9%

"Másodszor azért kapot ki a fiam mert felmászott a polcos szekrényre, az pedig megbillent. Erre én ijedtemben ráütöttem a fenekére."


1 A gyereknek az a dolga, hogy mindenre felmásszon.

2 Te meg ahelyett hogy vigyáztál volna rá, hogy eleve ne is forduljon ilyesmi elő, inkább utólag elvered.

3 Ha az anyós ezt szóvá teszi, akkor meg azt is.


Amúgy ha -ne adja isten- valami baja lenne legközelebb a gyereknek, akkor ott már nem tudod majd kidumálni magadat mint itt a gyíkon, hanem simán lecsuknak majd gondatlanságért!!

2014. okt. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
83%
Ti teljesen hülyék vagytok? Egy fenékre csapás nem azonos a veréssel. Istenem, a sok idióta írogat ide, aki még gyereket max. fényképen látott. Szerintem minden gyerek kap néha a seggére ha hülyeséget csinál. A gyereknek az a dolga, hogy mindenre fölmásszon? Igen a játszótéren a mászókára, vagy a kertben a fára. De nem a lakásban a polcra. Nyilván tudta, hogy nem szabad(mert a gyerekek sem hülyék), de mégis felmászott. Tényleg megérdemelte ha ezért kapott egy csapást. Ami nem megverés.
2014. okt. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
82%

"A gyereknek az a dolga, hogy mindenre felmásszon."


A te hülye gyerekednek talán.

2014. okt. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, amit itt le leírtál az nem verekedés, csak pofozkodás. A verekedés ott kezdődik, ahol már csontok törnek.


Anyósodat nagy ívben kerüld, ha teheted ne találkozz vele. A híreszteléseit meg tojd le magas lóról.

2014. okt. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy nem dolgoztam? Attól mert ő ezt állítja még nem biztos hogy igaz. Ő pofozott fel én csak megvédtem magam. Nyilván nem fogom engedni hogy a saját házamban megüssön pláne hogy bele szóljon abba hogyan nevelem a saját gyerekemet. Egyébként nem verem a gyereket, de ha megérdemli megérdemli.
2014. okt. 11. 19:52
 30/56 A kérdező kommentje:
Kedves 25-ös mit csináljak a gyerekkel, kössem meg? Nyilván ha azt gondolod hogy a gyerek nevelés olyan könnyű és minden másodpercben lehet rájuk figyelni akkor vagy te vagy a világ legtökéletesebb anyukája vagy nincs gyereked. Vagy anyós vagy.
2014. okt. 11. 19:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!