Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Összeverekedtem anyósommal,...

Összeverekedtem anyósommal, erre most azt híreszteli hogy én megvertem. Pedig ez nem igaz. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
A sztori nagyon egyszerű és rövid. Nálunk volt én ráütöttem a gyerekem fenekére mert megérdemelte erre nekem támadt hogy miért verem a gyereket. Össze kaptunk és az lett a vége hogy felpofozott én meg vissza ütöttem. Erre elrohant sértődötten. Azóta nem beszéltünk, ennek három hete. Ma voltam a boltban és egy asszony megkérdezte hogy nem szégyellem magam kezet emelni egy vétlen idős nőre. Mondtam neki hogy nem. Legalább legközelebb kétszer meggondolja mibe szól bele és rájön hogy nem tehet azt amit akar. Férjem mellettem áll. De ez a helyzet már eléggé idegesítő.
2014. okt. 10. 16:36
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
19%

Kérdező!

Attól, hogy itt néhány anyósgyűlölő leendő anyós egyetért veled, még nem lesz igazad!!

Amúgy jól gondolja az anyósod, hogy ha őt utálod ráadásul meg is ütötted, akkor ne tartsatok igényt az örökségre sem!!


Amúgy biztos, hogy van még a füled mögött valami, amiről itt "elfelejtettél" beszámolni!!

2014. okt. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
91%
Most érett meg bennem teljesen a vélemény: a gyk-ra szinte csak hibbant emberek járnak:D. A válaszolók 90%-ának vagy pszichiátriai kezelés kéne, vagy totál analfabéták. Ha megüt valaki és visszaütsz akkor te vagy a szemét hogy megverted? Teljesen elmebetegek vagytok..
2014. okt. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim válasza:
71%
Kedves 'Nemlehetagyerekfenekérecsapni' anyukák, alias mintapéldányok! azt mondjátok, hogy a gyerek akkor lesz agresszív, ha 1-2x kap a popsira? nem akkor, ha minden hülyeségért meg lesz simizve a buksikája és arra lesz nevelve, hogy mindent szabad? és akkor a drága csimotáitok okos pici esze arra következtet majd, hogy anyámat is üthetem, kapok buksisimit meg ejnye-bejnyét... ennyit rólatok szuperanyuk! kérdező, a pofonod jogos volt, én is visszaütöttem volna, ne hallgass ezekre a 'szuperanyuésfeleségvagyok' idiótákra
2014. okt. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
56%

53.

Teljesen egyértek veled!

Sajnos vannak a rokonságomban olyan családok, ahol a gyereknevelésben a fene nagy liberalizmus dívik, meg is van az eredménye. Őket nem is szívesen hívjuk vendégségbe, hogy ne amortizálják le a lakásunkat.

2014. okt. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
42%
Exem családjában volt ilyen gyerek, akit nagy liberalizmusban neveltek, neki mindent szabadott, nem lehetett rászólni, a házban, a parkettán motorozott.. aztán amikor épp nem kapott meg valamit teljes erővel az apjához vágott egy papucsot:D És az a vicces, hogy két szülőkategóriát látok csak, az egyik tépi, rángatja a gyerekét, ha csak meg mer nyikkanni, üvöltözik vele, ha megkérdez valamit, a másik, akik szerint a kis angyalkának nem szabad korlátozni a kis lelkét. Az ilyen gyerekből is ugyan olyan roncs lesz, mint az előbbiből, csak belőlük azért, mert egy gyereknek kellenek szabályok a nagy ijesztő világban, tudnia kell, hogy mit csinálhat és mit nem, mert ő nem tudja, minek mi lesz a következménye, úgyhogy meg kell tanítani neki. És ha ez azzal jár, hogyha nagyon kihúzza a gyufát, akkor rácsapnak a fenekére, akkor ezzel, attól nem lesz semmi baja, hogy ha életében 3-4x rácsaptak a fenekére, amikor nagyon megérdemelte. De egyes barmok szerint ez egyenlő azzal, ha valaki mindennap üti-veri a gyereket, hát nagyok sok eszetek van, remélem a válaszolók értelmi képessége nem reprezentatív minta, mert akkor nagy baj van.
2014. okt. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
2014. okt. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!