Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Összeverekedtem anyósommal,...

Összeverekedtem anyósommal, erre most azt híreszteli hogy én megvertem. Pedig ez nem igaz. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
A sztori nagyon egyszerű és rövid. Nálunk volt én ráütöttem a gyerekem fenekére mert megérdemelte erre nekem támadt hogy miért verem a gyereket. Össze kaptunk és az lett a vége hogy felpofozott én meg vissza ütöttem. Erre elrohant sértődötten. Azóta nem beszéltünk, ennek három hete. Ma voltam a boltban és egy asszony megkérdezte hogy nem szégyellem magam kezet emelni egy vétlen idős nőre. Mondtam neki hogy nem. Legalább legközelebb kétszer meggondolja mibe szól bele és rájön hogy nem tehet azt amit akar. Férjem mellettem áll. De ez a helyzet már eléggé idegesítő.
2014. okt. 10. 16:36
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
29%

"Mit kellene tennem?"

Hagyd abba a verekedést, majd meg fogsz lepődni, ha 10 év múlva visszaüt a gyerek.

"ráütöttem a gyerekem fenekére mert megérdemelte"

Te gondolatmeneted szerint verheted a fiatalabbat, mert te vagy az idősebb, akkor téged miért ne verhetne aki nálad idősebb, miért lepődsz meg? Pontosan ugyanazt csinálta anyós,amit te.

Nem értem hogy mitől érzed magad felsőbbrendűnek, te ütheted a családtagjaid de ők téged nem?

Legalább megtudtad milyen a gyereknek...

Örülj, hogy nem feljelentést kaptál kiskorú bántalmazásáért...

2014. okt. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
82%

Hát lehet, hogy én is visszaadtam volna. Számomra ez az a szituáció, hogy miért tiszteljem, ha ő sem tisztel engem. Pont azért adtam volna vissza, hogy nehogy azt higgye, neki mindent lehet. A csak kitessékelés az ajtón nálam a vita miatt lett volna, azért nehogy már mindent lenyeljek. Nálam mondjuk ez nem játszik, mert jóban vagyunk, de a véleményem tartom.

A kotnyeles öregasszonytól meg visszakérdeztem volna, hogy ő nem szégyelli magát, hogy beleüti az orrát más dolgába?

2014. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
85%
Jaj, annyi zagyvasagot össze hordotok... Kiskorú veszélyeztetése amiért a fenekére ütött ??? Hagyjuk mar.. Szerintem mindenki kapott az életében egy- két atyai/anyai pofont , megis fel nőttünk es nem lettünk bűnözők ! Én sem tűrtem volna hogy anyósom megpofozzon, magamtól soha senkit nem ütnek meg, de biztos hogy nem hagytam volna hogy megverjen. Az én lakásomba a lábat többe nem tehetne, megérdemelte amit kapott .
2014. okt. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
23%

Igen utolsó pont ezt írtuk. Megütötte a kérdező a fiatalabbat így anyós azt gondolta neki is meg kell ütni a fiatalabbat,náluk így működik.

Nagyszerű nagymama aki kiáll az unokáért, csak így tovább.

2014. okt. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
81%
Remelem a nagyszerű szuper nagyi nem mehet oda többe :)
2014. okt. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 A kérdező kommentje:
Először is leszögezném, hogy nem verem a gyereket és nem vagyok erőszakos. De ha kell megvédem magam így vagy úgy. Másodszor azért kapot ki a fiam mert felmászott a polcos szekrényre, az pedig megbillent. Erre én ijedtemben ráütöttem a fenekére. Igaz jóval nagyobbat mint szerettem volna de inkább ő sírjon tíz percig mint én meg az apja egy életen át. Erre a kedves anyósom nekem esett hogy én verem a gyereket és szégyelljem magam. Én pedig közöltem vele hogy foglalkozzon a saját dolgával, és ha nem tetszik valami el lehet menni. Erre ő közölte hogy ingyen élő vagyok akit a fia tart el. Én pedig felhívtam rá a figyelmet hogy én legalább nem léptem félre ahogy ő tette. Ekkor ütött meg és lendületből vissza is kapta. Ennyi a sztori. Egyébként nem hiszem hogy a gyerek lelkisérült lesz ettől az egy fenékre ütéstől. De legalább élni fog és nem üti agyon a szekrény. Vagy az jobb lenne?
2014. okt. 10. 21:15
 17/56 A kérdező kommentje:
A gyerek mehet hozzá két hetente délelőt tíztől délután háromig. Így van megbeszélve. Apa visszi és hozza. Nem tiltom el tőlle mert csak a gyereket büntetném. Mégis a mamája.
2014. okt. 10. 21:18
 18/56 anonim ***** válasza:
31%

Egyébként nem hiszem hogy a gyerek lelkisérült lesz ettől az egy fenékre ütéstől.



Akkor téged minek visel meg a nagyszülő verése?

2014. okt. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 A kérdező kommentje:
Nem visel meg a nagyszülő verése. Az visel meg hogy hazudik össze vissza és lejárat mindenhol. Pedig nem én kezdtem. Egyébként az jobb lett volna a agyon üti a gyereket a szekrény és legközelebb az esti hírekben szerepelünk?
2014. okt. 10. 21:27
 20/56 anonim ***** válasza:
11%

Eddig amit megtudtunk rólad:

-Nem dolgozol,

-A férjed tart el,

-Ha az anyós ezt felhozza akkor megütöd,

-A gyereket meg agresszíven vered.


Mesélj még...

2014. okt. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!