Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek normális az, ha a...

Szerintetek normális az, ha a férjem (30 éves) minden nap meglátogatja az anyukáját?

Figyelt kérdés
Kivétel minden 4-ik nap, amikor dolgozik, de pl. most is annyira kellemetlen volt, hogy tegnap dolgozott, ma délelőtt pedig én voltam munkában, hazajöttem, együtt megebédeltünk, fél órát együtt tévéztünk, aztán bejelentette, hogy ő megy mamalátogatóba és megkérdezte, hogy én megyek-e. Persze nem volt kedvem hozzá, mert itthon is akad tennivaló bőven, de olyan rosszul esik, hogy ilyenkor alig várom, hogy láthassam, ő pedig elmegy itthonról.
2014. dec. 4. 18:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
19%

"Örülj, hogy neked nem kell menni ápolni."


Nyugodj meg, ha ápolni kell majd, akkor mennie kell. Addig amíg anyuci pici fiára anyuci főz stb. addig jár örömmel. Ha már ápolni kell, akkor menni kell majd vele, mert a pici fiúk arra nem jók, ők csak kiélvezni tudják az anyjuk előnyeit.

2014. dec. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
50%
szerintem , ha nem árt vele senkinek, és ö ettől jobban érzi magát, akkor látogassa. Lehet,, hogy te nem vagy annyira közel anyukádhoz, de ha ő így akar élni akkor joga van hozzá.Látogassa mindennap. Ha elmegy 1-2 órára attól még láthatod késöbb.
2014. dec. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
28%
amíg anyukáját látogatja, addig ne a tv-t nézd , ha nem takaríts vagy tegyél rendet a lakásban, foglald le magad. Tanulj pédául angolul , képezd magad . addig is hasznosan töltöd az időt.
2014. dec. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
64%
Nem, szerintem nem normális. Az én anyukám a szomszédban lakik, mégse látogatom őt minden nap. Azért költöztünk el, hogy ne lihegjünk minden nap egymás nyakára. Párom se megy minden nap mamlátogatóba, én se megyek. Pláne, ha otthon is van mit csinálni.
2014. dec. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%

Abnormális! Nagyon gáz ha nem tud valaki leválni..akár nő akár pasi az illető..el kell engedni anyuci szoknyáját, szerintem ez tök férfiatlan és kiábrándító, mert majd biztos vagyok benne hogy minden kis marhaságért rohan anyucihoz hoyg mit csináljon meg hogyan..

És az anyja önző ha ezt hagyja..

2014. dec. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!