Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek normális az, ha a...

Szerintetek normális az, ha a férjem (30 éves) minden nap meglátogatja az anyukáját?

Figyelt kérdés
Kivétel minden 4-ik nap, amikor dolgozik, de pl. most is annyira kellemetlen volt, hogy tegnap dolgozott, ma délelőtt pedig én voltam munkában, hazajöttem, együtt megebédeltünk, fél órát együtt tévéztünk, aztán bejelentette, hogy ő megy mamalátogatóba és megkérdezte, hogy én megyek-e. Persze nem volt kedvem hozzá, mert itthon is akad tennivaló bőven, de olyan rosszul esik, hogy ilyenkor alig várom, hogy láthassam, ő pedig elmegy itthonról.
2014. dec. 4. 18:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
37%

Nagy különbség, hogy rádöbbent, hogy meghalhat az anyja és ez így nyilvánul meg, vagy hogy képtelen elszakadni tőle és önálló életet élni.

Ha még élénk a nagyszüleid halála benne, akkor ez érthető hogy megviseli. Majd idővel ritkulnak a látogatások, főleg ha korábban nem csüngött az anyja szoknyáján.

Azt mondod hogy rendes nő és te is kedveled, akkor fogadd el ezt az átmeneti állapotot. Támogasd a párod, hogy átmenjen ezen az időszakon.

2014. dec. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
18%

En 32 eves vagyok de ha nem kulfoldon elnek akkor kb. minden masnap a szuleimen lognek, sot engem anno ugy kellett "kirugdosni"otthonrol amikor a ferjem megkerte a kezem:-)))


Komolyan ott zokogtam h szeretem, imadom de en anyuval es apuval szeretnek elni:-)))))))))Keeesz:-)))A mai napig miden egyes nap beszelek veluk, szoval en megertem a ferjed, de teged is mert tudom h ez full idegesito:-))))



Viszont van valami a szulokben amiert jo veluk lenni....ez olyan minthogy barhol jarok a vilagban en egy helyen erzem ugy h otthin vagyok: a Nagyimnal:-))))


Szoval hat ize....turelem es kitartas:-)))

2014. dec. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
35%
Látod ez a hosszú házasság titka,nem kell annyit együtt lenni.Azt a félórát is együtt tv-tétek el.Biztos izgi lehetett, mereven bámultátok a képernyőt.Mivel nincs más,megy az anyjához,vannak emberek akik mindig mennek mint a bolygó hollandi,csak ne a bezárt 4fal között.El nem tudom képzelni a nap 24 órájából 24 et lihegjen a nyakamba...és igy 34éve jól el is vagyunk:))
2014. dec. 5. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
44%
Nekem ha még élne az Édesanyám, minden nap látogatnám.
2014. dec. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
25%
Hát én meg azt nem tudnám elképzelni, hogy miközben itthon is van mit csinálni ő minden áldott nap lelépjen és az anyjánál bässza a rezet, hozzám meg azért járjon, haza, hogy egyen, legyen tiszta ruhája, meg aludjon.
2014. dec. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk is majdnem minden nap meglátogatja az anyját, de engem nem zavar. Egy utcában lakunk. Ha van kedvem, megyek veke, ha nincs, nem.
2014. dec. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
49%
Lehet hogy én vagyok ilyen elvetemült de ez borzasztó.
2014. dec. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
61%

Én is gyakran játok az édesanyámhoz, de akkor amikor a férjem még dolgozik, én pedig hamarabb végzek.

De ez így elég fura hogy veled tölthetné az idejét, és inkább az anyjával van. Beszéld meg vele, hisz téged választott élete párjának...

2014. dec. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 mi a fene ***** válasza:
0%
Örülj, hogy neked nem kell menni ápolni.Majd akkor lesz ám cifra élet. Én tudom most végeztünk anyósommal. elég volt !
2014. dec. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
27%
ha a férjed igényli hogy látogassa az anyukáját, hadd tegye, te is menj vele ,így együtt lehettek.
2014. dec. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!