Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ki nem állhatom a leendő...

Ki nem állhatom a leendő anyósomat és apósomat. Vajon ki a hibás?

Figyelt kérdés

Már több mint 5 éve vagyunk együtt a párommal és az utóbbi időben azt vettem észre hogy folyamatosan megszólnak a hátam mögött. Természetesen a szemembe jopofiznak ... Nem lakok náluk de heti 4-5 napot náluk töltök. Mindig segítek nekik mindenbe én mindig csak jót akarok, de ők egyszerűen mindig megszólják a munkám. Ugyan így vagyok a nővérével is.. A szemembe jopofizik a hátam mögött meg kinevet.

Több barátnőm is volt már a pároméknál és ők is észrevették, hogy hogy viselkednek velem a párom a szülei. Viszont a párom mintha nem is ebbe a családba tartozna ő teljesen más mint ők.

Sokszor úgy érzem, hogy csak hátat kéne fordítanom ennek a családnak és tovább lépni és van hogy úgy érzem hogy ők nem érnek annyit hogy ezért szakítsak a párommal. Nagyon szeretem őt. Már volt szó arról is hogy ha összeköltözünk akkor én csak annyit kértem hogy a családjától messze. Az mondjuk egy picit messze van, mert még 1 éve vissza van ahhoz hogy mérlegképes könyvelő legyen. Fogalmam nincs mit tegyek? Várjak? Nyeljek le mindent?

Köszönöm előre a válaszokat! 21/L


2014. dec. 31. 18:31
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ha valami önszántadból adsz, azt nem illik felhánytorgatni, főleg nem egy idegennek.Innentől kezdve remélem szüneteltetni fogjátok az "etetik,itatják" tényállást. :)
2015. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!