Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti oda adnátok anyosótoknak a...

Ti oda adnátok anyosótoknak a pénzeteket?

Figyelt kérdés

24 éves làny vagyok,programózó.Van egy baràtom ő 23 éves nem dolgozik!

Kb 2hónapja vissza jőttűnk az anyukàjàhoz.Azt mondta segít pénzt gyűjteni és lakàst keresni még tetszett is az őtlet,csak tudom,hogy az ő csalàdja pénzéhes mind1

A lényeg 2 hónapon àt az ősszes pénzemet oda adtam egy 20ft os zsepit sem tudtam venni.2hónap alatt 360.000- ft ot adtam oda nekem fura volt, hogy új cipő és új ruhakat vett az annyja meg az etelt ami nem baj, mert most itt lakom.A baràtokmak kivettem egy aútót hatha elmegy pizza futarnak , de nem egy semminek érzem magam egy nagy NULLÀNAK!

Mintha ingyen dolgoznék,mert elkőltik a pénzem.A baràtom persze az anyukàja melett van, hogy adjam oda a penzt stb nem akar veszekedest! Tegnap màr sírtam, hogy 2 hónap alatt sehova nem jutok.Ma kaptam penzt a baratom elis vette tőlem.Az anyukaja persze kővetelte, hogy akkor oda a pénzt neki! Nekem elgem lett és nem mondom én dolgoztam meg érte.

Az anyukaja meg sertodott.Kitalalta, hogy mennyunk el vasarolni, persze az en penzemből.Gyerekek ősszintén velem van a baj? Én nem bírom:( kérlet titeket, hogy rendes vàlaszokat irjatom Köszönőm :)


2015. márc. 30. 10:21
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
73%
Ne hagyd magad, nagyon kihasználnak. Ha van hova költöznöd, akkor már ma menj és hagyd ott ezt az ingyenélő brigádot. Ha nem tudsz menni, kérd el a csekkeket, oszd el ahányan vagytok, fizesd ki a saját részed. 24 éves vagy, ne hagyd magad.
2015. márc. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
73%

Attól, hogy ott laksz, még nem kell őket is eltartanod, csak a rád eső részt kellene beleadnod a közösbe.Ezt már a kezdetektől fogva így kellett volna....

De ha neked ez eddig nem esett le, akkor nem is hiszem, hogy le fog. Bár az írásod alapján eléggé buta lehetsz....


22N

2015. márc. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
73%

Mi az hogy a barátod elveszi? Milyen jogon? És miért kell menni bevásárolni?

Menjenek el ők, és oldják meg, aztán a te részedet kifizeted.


Még mindig nem érted, hogy nem ők a rafináltak, hanem te vagy egy kihasználható, naív nő?

Szüleid mit szólnak ehhez az egész szituációhoz?

2015. márc. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
73%

A mai vásárolgatás helyett inkább szállodában aludnék. Egyedül. Lényegesen olcsóbb, mint másoknak vásárolgatni új ruhákat.


Aztán keresnék egy azonnal költözhető albérletet, holnaptól ott lennék. Ja igen, ne felejtsd lecserlélni a telefonszámodat.

2015. márc. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
88%

Úgy vagy te programozó, ahogy én miniszter!

Ahhoz azért kicsit több agy kell.

Mondd már el,hogy tudja a párod elvenni a pénzedet, ha te nem adod oda? Miért nem szakítasz vele,és költözöl el?

Basszus, te nagyon gáz vagy, megérdemled a sorsod, bár szerintem max a segélyedet tudja elvenni tőled.

2015. márc. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
81%
Remélem, már keresel albérletet és minél hamarabb odaköltözöl EGYEDÜL.
2015. márc. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
67%

Te 49%-os! Nem látod a fától az erdőt?

Pont teljesen ugyanaz a szitu, kis módosítással.

Ami nem baj, de ettől még így van!

Valószínű apósod sem véletlenül nem tudott elviselni téged, de ez legyen a te bajod, a legnagyobb örömöd meg ennyi, hogy ide jársz kötekedni :)

2015. márc. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
67%
Ez rossz helyre ment bocsi, bedilizett a gépem :)
2015. márc. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
80%

Persze ezzel a fogalmazási készséggel, helyesírással meg értelmi szinttel programozó vagy, hogyne :D

De furcsa, hogy csak egy válaszolónak tűnt fel,hogy hazudsz.

2015. márc. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim válasza:
81%
AZONNAL MENEKÜLJ!!!!!
2015. márc. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!