Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti oda adnátok anyosótoknak a...

Ti oda adnátok anyosótoknak a pénzeteket?

Figyelt kérdés

24 éves làny vagyok,programózó.Van egy baràtom ő 23 éves nem dolgozik!

Kb 2hónapja vissza jőttűnk az anyukàjàhoz.Azt mondta segít pénzt gyűjteni és lakàst keresni még tetszett is az őtlet,csak tudom,hogy az ő csalàdja pénzéhes mind1

A lényeg 2 hónapon àt az ősszes pénzemet oda adtam egy 20ft os zsepit sem tudtam venni.2hónap alatt 360.000- ft ot adtam oda nekem fura volt, hogy új cipő és új ruhakat vett az annyja meg az etelt ami nem baj, mert most itt lakom.A baràtokmak kivettem egy aútót hatha elmegy pizza futarnak , de nem egy semminek érzem magam egy nagy NULLÀNAK!

Mintha ingyen dolgoznék,mert elkőltik a pénzem.A baràtom persze az anyukàja melett van, hogy adjam oda a penzt stb nem akar veszekedest! Tegnap màr sírtam, hogy 2 hónap alatt sehova nem jutok.Ma kaptam penzt a baratom elis vette tőlem.Az anyukaja persze kővetelte, hogy akkor oda a pénzt neki! Nekem elgem lett és nem mondom én dolgoztam meg érte.

Az anyukaja meg sertodott.Kitalalta, hogy mennyunk el vasarolni, persze az en penzemből.Gyerekek ősszintén velem van a baj? Én nem bírom:( kérlet titeket, hogy rendes vàlaszokat irjatom Köszönőm :)


2015. márc. 30. 10:21
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
57%

Jól tetted, hogy számlára raktad a pénzt. Ez nagyon durva. A kedves párod mit szólt ehhez? Melléd állt?

Gondolom nem.


Remélem kinyílt a szemed, mert ebben a kapcsolatban később sem fog változni a helyzet. Ha a gyereknek pelenka kell, vagy anyósodnak új ruha, akkor szerinted mire fog pénzt adni a párod (mert a 25 ezre forintos gyesből nem sok minden jön ki).


Szerintem fogd a cuccodat, ne adj egy fillért sem (nem tartozol nekik, sőt, inkább ők tartoznak neked), és lépj le amilyen gyorsan csak tudsz.

2015. márc. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
Visszaolvasva a kiinduló sztorit, még egy valamin fennakadtam. A párodnak kivettél egy autót, hátha elmegy pizzafutárnak. Elment? Tett valamit azért, hogy ő is beszálljon a költségekbe, és ne te tartsd el az egész bagázst? A barátod egyébként miért nem dolgozik? Próbálkozik azért, vagy csak otthon van?
2015. márc. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 mi a fene ***** válasza:
59%
Hát elég h-..lye vagy ! Remélem, léptél !
2015. márc. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy kivettél egy autót? Miért nem válaszolsz az általunk feltett kérdésekre?
2015. márc. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
76%

Aha, a bankszámládra tetted a pénzt. Mert neked kp-ban fizetnek? Én már írtam,hogy úgy vagy te programozó, ahogy én miniszter. Sem fogalmazni, sem helyesen írni nem tudsz, de még csak érthetően sem.

Ha te egy értelmes nő lennél, akkor nem lennék együtt egy munkakerülő fószerral, aki nem elég, hogy rajtad élősködik, de még az anyja is lenyúlja a pénzed. Sőt, ha értelmes lennél, akkor belátnád, hogy olyan nincs, hogy felnőtt embernek elveszik a pénzét.Max ellopni tudják, akkor meg rendőrség. Ahogy akkor is, ha azzal zsarolnak,hogy nem mehetsz el, vagy nem viheted magaddal bármidet, a pénzedet is. Amúgy szerintem te csak simán unatkozol, az a problémád.

2015. márc. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
leléptél onnan kérdező?
2015. ápr. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
10%
Hagyod magad kihasználni, ez a baj! Remélem azóta már elköltöztél. Programozóként én azt feltételezem, hogy szépen kereshetsz, amiből tudnád építeni az életed, nem szorulnál rá arra, hogy anyóséknál vagy akár a te szüleidnél élj, éljetek. Más az persze, ha nem szedik el a pénzetek, és meg van a lehetőség az önálló életre a szülői házban, de az ilyen ritka! Én nettó 110 ezret keresek, párom is dolgozik, kb. ennyit keres ő is (ő minimálbérre van bejelentve, mellé meg mindig adnak valamennyit), még se élünk anyóséknál, hanem inkább vállaljuk, hogy költünk többet de azt legalább ők nem veszik el. Anyóséknál lett volna egy melléképület a telkükön, mehettünk volna oda, de inkább nem tettük, pont ezért, mert nagyon pénz éhesek. AKárhányszor megyünk oda (én pont emiatt nem is megyek szivesen) állandóan csak a kesergés van, mintha próbálnának kicsikarni valamennyit. Én érzem már magam kellemetlenül miértnem segítek, mesterien értenek hozzá. Pedig nem élnek kifejezetten rosszul, csak tipikus elégedetlen banda... ha kisújjunkat nyújtanánk, akkor a karunk kell. A párom sokáig velük élt, úgy hogy, mellette dolgozott is, mégis egy forintot nem tudott mellettük félre tenni, mert minden pénzét elszedték. Kértek tőle havi 30 ezret hozzájárulásként, amiért ott lakik (mondom, ez még oké), de oda adták emelett a csekkeket, hogy saját zsebből fizesse be, aztán elvárták, hogy ő vegyen élelmiszert, ha elromlik valami ő vegyen másikat/javittassa meg.... Ha próbált is nemet mondani, akkor hisztériáztak, érzelmileg zsarolták. AMi legszörnyűbb, hogy rengeteg mindent vett oda a párom, de semmit nem becsültek meg pl.: 2 hónap alatt tönkrevágták a fűnyírót, mert kintfelejtették az esőben stb... Csak azért írom le, mert nagyon észnél kell lenni és meghúzni a határokat, különben nem juttok semmire! Lehet segíteni, de csak a józan ész határain belül! Anyóséknak mi már pl.: ha segítünk, akkor max bevásárolunk, vagy odaadjuk az étkezési csekket, a patikakártyát stb, de nem adunk nekik pénzt abszolút felesleges dolgokra, sajnos legtöbb esetben cigarettára, és italra verik el.
2015. jún. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

LOL EZ még mindig téma????

Remélem, már elköltöztél.

2015. jún. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!