Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti oda adnátok anyosótoknak a...

Ti oda adnátok anyosótoknak a pénzeteket?

Figyelt kérdés

24 éves làny vagyok,programózó.Van egy baràtom ő 23 éves nem dolgozik!

Kb 2hónapja vissza jőttűnk az anyukàjàhoz.Azt mondta segít pénzt gyűjteni és lakàst keresni még tetszett is az őtlet,csak tudom,hogy az ő csalàdja pénzéhes mind1

A lényeg 2 hónapon àt az ősszes pénzemet oda adtam egy 20ft os zsepit sem tudtam venni.2hónap alatt 360.000- ft ot adtam oda nekem fura volt, hogy új cipő és új ruhakat vett az annyja meg az etelt ami nem baj, mert most itt lakom.A baràtokmak kivettem egy aútót hatha elmegy pizza futarnak , de nem egy semminek érzem magam egy nagy NULLÀNAK!

Mintha ingyen dolgoznék,mert elkőltik a pénzem.A baràtom persze az anyukàja melett van, hogy adjam oda a penzt stb nem akar veszekedest! Tegnap màr sírtam, hogy 2 hónap alatt sehova nem jutok.Ma kaptam penzt a baratom elis vette tőlem.Az anyukaja persze kővetelte, hogy akkor oda a pénzt neki! Nekem elgem lett és nem mondom én dolgoztam meg érte.

Az anyukaja meg sertodott.Kitalalta, hogy mennyunk el vasarolni, persze az en penzemből.Gyerekek ősszintén velem van a baj? Én nem bírom:( kérlet titeket, hogy rendes vàlaszokat irjatom Köszönőm :)


2015. márc. 30. 10:21
1 2 3 4 5
 31/48 anonim válasza:
50%
Ezt a helyzetet sürgősen orvosolni kell!! Mi az hogy elveszi a pénzed? Hát ez felháborító! Nincsen veled semmi baj, azon kívül, hogy túlságosan naiv vagy. Az hogy az ott lakhatásodat meg a saját költségeidet( kaja, víz,gáz, villany) kifizeted teljesen rendben van. De üljetek le 3-an és mond el a sérelmeidet. Legyen megszabva hogy havonta mennyit adsz oda. A többi a tiéd. Te dolgoztál meg érte. Anya meg kicsi fia húzzon el dolgozni. A párodról is megvan ezek után a véleményem.... Ha normálisan meg tudjátok beszélni úgy hogy a végén nem az lesz hogy te vagy a rossz, akkor nincsen nagy baj. De ha nem így lesz akkor menekülj. ennyit senki nem ér. Csak kihasznál, főleg ha nem áll melléd. Én értem hogy az anya az anya, na de azért van egy határ. Én biztos nem adnék többet a szükségesnél főleg hogy az elmondásod alapján új ruhatárat szerzett be anyóspajti, a TE pénzeden.
2015. márc. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
80%

Ez a történet már párszor szerepelt itt.


"...az ősszes pénzemet oda adtam..."


Így még leérettségizni sem lehet.

2015. márc. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
Shoppingoltatok tegnap?
2015. márc. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

Tegnap a bankszamlamra tettem a penzt az annxa uvoltott velem! Hogy hulyenek nezem adjam neki oda ja rs akkor mehetek el ha oda adtam 20.000 ft ot es itt az egesz c

Cuccom :(

2015. márc. 31. 10:21
 35/48 anonim ***** válasza:
100%
Na, fuss neki még egyszer!
2015. márc. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:

#34 még mindig azt tudom mondani: menekülj!


(#1 vagyok)

2015. márc. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

Akkor túl vagy rajta, megszabadultál tőlük? Őszintén örülök neki. A pasi után pedig ne bánkódj, tanulópénz, időben kiderültek a dolgok (nincs gyerek és nem telt el tizen-huszon sok év az életedből).


Fel a fejjel, este üljetek be valahová barátnőkkel. :)

2015. márc. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
100%
Ez az írás egy programozóé???
2015. márc. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
ne adj neki egy fillért se, ha nem akarják odaadni a cuccod fenyegesd meg a rendőrséggel ne légy nyuszi!!!
2015. márc. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
37%
még soha nem láttam egy ennyire pofátlan pénzéhes embert mint az anyósod, és a barátod mit szólt ehhez??? sürgőssen költözz el mert ezek csak a pénzedre hajtanak.
2015. márc. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!