Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan adjam elő ezt a vőlegén...

Hogyan adjam elő ezt a vőlegényemnek?

Figyelt kérdés
Nyáron lesz az esküvőnk és utána költözünk össze az ő házába. Én azt szeretném, ha néhány hónapig anyukám is velünk lakna. Tudna nekem segíteni. Nem vagyok valami konyhatündér. Egész eddigi életemben kiszolgált anyukám, ezért még egy kakaót sem tudok elkészíteni. Nagy szükségem lenne rá, hogy ne kelljen a mély vízbe ugranom. Szerintetek hogy viszonyul egy férfi az ötletemhez?

2015. ápr. 7. 17:14
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért, szakácskönyvvel mindenki meg tud tanulni főzni. Én sem vagyok nagy konyhatündér, de azért ahhoz nem kell anyukád hónapokig melléd, hogy egy kakaót meg tudj csinálni vagy egy tésztát kifőzni... ha nagyon muszáj, youtube-on biztos akad egy csomó videó. De sztem te csak félsz és rinyálsz, ahelyett, hogy megpróbálnád. Nem tudsz felelősséget vállalni.


Ha már együtt laknék a párommal, baromira zavarna, ha vmelyikünk szülője ott sertepertélne. Dugni nem lehet normálisan, ha ő segít, akkor nekünk kellene hozzá alkalmazkodni, nem lehetünk csak mi ketten... ez elég szánalmas. Ha vmi nagy gáz van, még mindig fel tudod hívni telefonon.

2015. ápr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
89%

"Az a baj, hogy én is bedőltem ezeknek a magazin szövegeknek, hogy egy igazi mai nő nem főz. De hát enni csak kell."


Én még soha nem olvastam ilyet, pedig rengeteg magazint olvasok.


A kedves párod édesanyja is odaköltözik, vagy ő is a te anyukádtól fog tanulni? Ő nem izgul, hogy nem tud neked majd főzni?

2015. ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
100%
Na de a házasságnak pont az a lényege, hogy leválsz a szüleidről, már nem anyád főz/mos/takarít rád, nem vásárolnak be helyetted, hanem ezeket te intézed a saját háztartásodban. Egyébként nyárig tényleg simán belejössz.
2015. ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
35%
Elárulom: aki tud főzni, igazán tud főzni, az tudja, hogy nem csak egy szakácskönyvet kell a kezébe nyomni valakinek, és rögtön tudása lesz.
2015. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 A kérdező kommentje:
Köszönöm 12-es, nagyon hasznos voltál. Pont a te fajtád miatt kerül az ember lánya kellemetlen helyzetekbe.
2015. ápr. 7. 17:40
 16/55 anonim ***** válasza:
88%
Kellemetlen helyzet? Az nem kellemetlen, ha te végzel később a munkahelyeden, és a kedvesed nem izgul, hogy mit üssön össze neked, hogy meleg vacsorával várjon? Ez nagyon gáz.
2015. ápr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
96%
Olvasni tudsz azért? Mert ha az megy, a főzés is fog, majd a vőlegényeddel együtt idővel belejöttök a főzésbe is, ehjez nem kell anyukád. Gondolom szex előtt sem hívtad oda ugyan mutassa már meg, hogy is kell ezt...
2015. ápr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem félő, hogy ott is kiszolgálna Anyukád, nem rosszból mondom. Úgy tűnik, hogy még nem vagy eléggé önálló. Ha megteheted, gondolom van kereseted, elköltöznél egy kis időre albérletbe, hogy hozzászokj, hogy főzni kell, mosni, takarítani, a kényszer ráviszi embert ilyenekre. Meg az esküvőig otthon is tanulhatsz főzni, az lenne a legjobb.

Készen állsz arra lélekben, hogy leválj a szüleidről?

2015. ápr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
100%

ez egy nagyon rossz ötlet! Vágd el a köldökzsinórt.

A vőlegényed téged vesz el, és nem téged+anyukádat.

Tapasztalatból mondom, hogy az interneten mindent megtalálsz.

Nem bántasból, de a legtöbb válást az okozza, hogy a házaspár valamelyik fele nem bír elszakadni az anyukájától.

Ha komolyan arról gondolkodsz, hogy anyukádat is vinnéd magaddal, akkor még nem állsz készen a házasságra.

2015. ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 A kérdező kommentje:
Hagyjuk egymást jó? Van nekem elég gondom a te feminista ömlengéseid nélkül is. Aki segít a tanácsaival, azoknak köszönöm.
2015. ápr. 7. 17:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!