Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan adjam elő ezt a vőlegén...

Hogyan adjam elő ezt a vőlegényemnek?

Figyelt kérdés
Nyáron lesz az esküvőnk és utána költözünk össze az ő házába. Én azt szeretném, ha néhány hónapig anyukám is velünk lakna. Tudna nekem segíteni. Nem vagyok valami konyhatündér. Egész eddigi életemben kiszolgált anyukám, ezért még egy kakaót sem tudok elkészíteni. Nagy szükségem lenne rá, hogy ne kelljen a mély vízbe ugranom. Szerintetek hogy viszonyul egy férfi az ötletemhez?

2015. ápr. 7. 17:14
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
93%

Nyárig azért meg lehet tanulni megfőzni egy egyszerűbb levest, főzeléket, nem kell rögtön báránybordával kezdeni.

Őszintén szólva, én nem örülnék a vőlegény helyében, hogy pont akkor költözzön oda anyós, mikor elkezdősik a közös életetek. Ha nagyon elszúrsz valamit, van telefon, internet, anyós is átugorhat néha.

2015. ápr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
83%
De most komolyan, a vőlegényed nem izgul, hogy nem fog tudni főzni neked? :D Az én vőlegényem egy órával hamarabb végez a munkával mint én, mire hazaérek már meleg vacsora fogad. :) Én sem tudtam főzni, de megtanultam időközben. Nem olyan nagy ördöngösség. De ha odakököltözteted anyukádat, egyrészt ez valami szörnyen szánalmas, hogy ennyire nem bírsz létezni nélküle. Másrészt meg a főzés nem akkora dolog, hogy nem bírnád megtanulni az alapokat néhány hét alatt. Kapd össze magad, így nem lesz hosszú a házasságod, és nem a főzés hiánya miatt...
2015. ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
100%

Friss házasokhoz beköltöztetni az anyóst, háááát...

Értem én hogy nem tudsz főzni, sütni de ennyire ne legyél már életképtelen hogy egy recept alapján ne tudj megfőzni egy levest, vagy paprikáskrumplit....

2015. ápr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
16%
az írásmódból látszik, hogy a kérdező férfi, a kérdés pedig provokáció.
2015. ápr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat. Ti ketten pedig csak pusziljátok meg egymást.
2015. ápr. 7. 19:03
 36/55 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt sehogy ne add elő a vőlegényednek.
2015. ápr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
92%

ugy fogtok osszeházasodni, hogy még nem éltetek egyutt???

jesszusom, hány évesek vagytok?


leheto legrosszabb otlet, hogy odakoltozik -anyuci.....

nem értem miért nem kezdesz el megtanulni most fozni...ennyire szerencsétlen nem lehetsz.

2015. ápr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
71%

Oda ne vidd az anyukadat, már bocsi.

Én már attól is frászt kapok,hogy tudom hogy a barátom anyja a nyakunkon fog ülni, mert nincsenek barátai és amúgy is "mindent jobban tud mint én " fajta asszony.

És előre látom, hogy majd ha lesz gyerek is és otthon leszek vele,majd jönne surogni -forogni, ahhh királyok a gondolattol.


Vannak receptek a neten,nem nagy dunszt megfozni, majd belejossz, ha van erzeked, és nő letedre ciki lenne,ha nem lenne,akkor belejossz egy-két hét alatt.

Mellettem sem állt senki,megkaptam a listát az alapanyagokrol és csináltam.

15-1 éves korom óta tudok főzni.

2015. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
79%
*kivagyok
2015. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
79%
És 15-16 akart lenni,bocsi.:D
2015. ápr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!