Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan adjam elő ezt a vőlegén...

Hogyan adjam elő ezt a vőlegényemnek?

Figyelt kérdés
Nyáron lesz az esküvőnk és utána költözünk össze az ő házába. Én azt szeretném, ha néhány hónapig anyukám is velünk lakna. Tudna nekem segíteni. Nem vagyok valami konyhatündér. Egész eddigi életemben kiszolgált anyukám, ezért még egy kakaót sem tudok elkészíteni. Nagy szükségem lenne rá, hogy ne kelljen a mély vízbe ugranom. Szerintetek hogy viszonyul egy férfi az ötletemhez?

2015. ápr. 7. 17:14
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%
Aki olvasni tud az főzni is. Amúgy meg ha nem akarsz beégni akkor ne hivd oda anyukadat, az lenne csak az igazi égés.
2015. ápr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
54%
szerintem lehetnél egy kicsit talpraesettebb feleség létedre.hidd el hogy nem nehéz ,de ha nagyon nem megy akkor elhívod az anyukádat.alapdolgokat tudok főzni ,főzeléket pl mondjuk sosem csináltam de elméletben tudom hogyan kell és nem igazán lehet elcseszni.de ha sikerül mégis elrontani még az a kisebbik rossz minthogy anyukádat odaköltöztesd ,hát érdekes ötlet.én alig várom már ,hogy ketten legyünk és én vezessem a háztartást ,nemhogy még akkor is az anyukám vagy az anyósom.
2015. ápr. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
89%

Mit kell a főzésen tanulni? Én se főztem SEMMIT 1-2 évvel ezelőttig, de még pirítóst se csináltam. De ott a recept, fogod megcsinálod. Rá kell érezni hogy a te tűzhelyeden mennyire kell nagy lángon főzni, lehet párszor odaégeted, de ezen kívül soha nem értettem mit kell a főzésen "tudni". Tolod ami a receptben van aztán csókolom.

De ez meg, hogy lakjon ott anyád hónapokig ez végképp nevetséges :D

2015. ápr. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ha anyád odaköltözne és ő főzőcskézne, akkor megintcsak nem tanulnál meg főzni. Igenis a mélyvízzel kell kezdeni. Ha odaégetsz valamit, akkor összedobtok egy szendvicset vagy rendeltek pizzát.

Most látom, hogy a vőlegényed jól főz. AKkor mi a túrónak kell anyád? Akkor a vőlegényeddel tudsz gyakorolni. Tök jó móka a közös főzőcske, mi is szoktunk a barátommal.

2015. ápr. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
87%
Ha ez valódi kérdés, a vőlegényed helyében úgy mondanám le az esküvőt mint a szél. Minek mész férjhez, ha még gyerek vagy és anyukád segítsége kell? Házasodj akkor ha kész vagy a felnőtt életre.
2015. ápr. 8. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az anyuci odaköltözik dolgot felejtsd el ! Rossz ötlet !!! Ellenben iratkozz be egy főzőtanfolyamra .Hidd el két legyet ütnél egy csapasra ...az alapokat is elsajàtítanàd és még jól is éreznéd magad 😉 ! Nézz utana ,pl : [link]
2015. ápr. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
100%
2015. ápr. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy nem kell ezt annyira komolyan venni azért, senki nem úgy született, hogy tökéletes marhapörköltet rittyentett össze.

Meg akár még vicces is lehet. Én pl. mikor először főztem a barátomnak, naná, hogy beégettem magam. Pedig nagyjából már tudtam főzni, pörkölt, paprikáskrumpli, ilyesmi nem fogott ki rajtam. Bezzeg egy sima házi pizzát sikerült szénné égetni...:D Nagyon cikinek éreztem, ő meg röhögött egyet, leült, és a felét lenyomta. Hónapokig ezen röhögtünk...:)

Másodikra meg előkaptam a receptkönyvet, és egész meglehetős kaját varázsoltam. Együtt is sokat főzőcskéztünk, nagyon jó tud az is lenni:)

Ha a párod tud főzni, ez a legjobb megoldás.

2015. ápr. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
100%

én sem értem mit kell a fozésen tanulni...illetve kb. két dolog van, rántás és a habarás..

de pl egy porkolt...mit kell azon tanulni, hogy a gázra teszed a hagymát zsiradékkal?? majd rá a hus stb. stb..és fozni mig puha nem lesz, meg beledobni olyan fuszert, amilyet szerettek..vagy egy levesen?? beledobálsz mindent és megfozod :DD ha meg szarrá fott a krumpli, legkoezelbb majd rájossz, hogy talán késobb kell beletenni..nem tudom ezen mi olyan bonyolult..vagy tán téged a konyhábol is kizavartak, mikor anyud fozott? hát csak láttad nagyjábol, vagy csak segitettél neki pucolni, vágni, apritani..

2015. ápr. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ötletem van, párod anyukája is tuti tud főzni, költözzön oda ő. Pont ugyanannyira releváns.
2015. ápr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!