Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Meddig lehet ezt bírni idegekkel?

Meddig lehet ezt bírni idegekkel?

Figyelt kérdés
1,5 éves házasok vagyunk a férjemmel. Jól megvagyunk, minden rendben a házasságunkkal, azonban egy dolog néha-néha mérgezi. Mégpedig Anyósom. Róla tudni kell, hogy alapjáraton egy kedves, normális asszony, de vannak napjai, amikor borzasztóan elviselhetetlen. Pl: ő szeret kertészkedni és folyton beleszól, hogy a mi házunkban mi hogy legyen, meg hogy már kéne gazolnom (hozzáteszem, hogy rendben tartom a házat, de nekem nem a kert a legfontosabb) meg pl eleinte azzal vágott fel, hogy ő diplomás, meg a fiai is, de én nekem meg egy csupasz érettségim van, ebből elegem lett és elkezdtem egy egyetemet levelezőn, már csak azért is, hogy ne higyje azt, hogy ő bármivel is különb, de most már ott tartunk, hogy igazából ez is gond, mert ő már szeretne unokát és hát nekem az egyetem meg 5 év. De vannak még dolgok, csak ennyit írok. 26 éves nő vagyok
2015. máj. 12. 15:01
1 2 3
 21/24 omba ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem baj, hogy várni kell a babával...

Nem valami egészséges családi élet, - anyós hagyján.... erről millió vicc van már, de a férjed mentalitása, hát nem férfiúi.

2015. máj. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
57%

Ja, hogy az anyósé a ház? Ne ba.zmeg, akkor te kifogtál egy mamapicifiát..


Jó, hogy nem akar csávó odébbállni.

2015. máj. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Hát ebből nem tudom hogy jössz ki jól.... Lehet megmondani a mamának a magadét, de akkor gyanítom, te leszel a rossz az ő szemében is és a férjed szemében is. Az, hogy jó a házasságotok, azzal vitatkoznék, mert ha jó lenne, akkor a férjed ilyen esetben melléd állna, nem az anyja mellé. Az meg gyakorlatilag választás elé állít, hogy a férjed nem akar elmenni anyuci házából. Mert ugye mindenkinek jobb lenne, ha mennétek albérletbe, ha saját lakást nem tudtok venni. Hasonló volt a szitu a volt férjeméknél, annyi különbséggel, hogy mi együtt, egy házban is laktunk az anyóssal. Na ő egy igazán gonosz nő volt. Én évekig küzdöttem azért, hogy menjünk már el albérletbe vagy egy kis lakást vegyünk (meg tudtuk volna venni), de a volt férjem nem akart hallani sem erről, mert kényelmes volt ott anyucinál, no felelősség. A mi házasságunk - többek között - erre ment rá. Vigyázz, nálatok is fennáll ez a veszély, még akkor is, ha most még úgy érzed, ilyenről nincs szó. Ha ezt nem sikerül rendezni, lehet, hogy ti is oda juttok, nem kívánom nektek, de a férjednek ki kellene állnia melletted, ha szekálnak, ráadásul alaptalanul, mert anyósod mindenáron beléd akar taposni.
2015. máj. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Az nagyon nagy baj, hogyha a férjed nem áll ki melletted. Én inkább ezen aggódnék, anyós véleményére meg tennék magasról, csinálnám úgy a dolgaimat, ahogy akarom.


Nemrég voltunk jegyesoktatáson és nagyon-nagyon kiemelte az atya, hogy a házastársunk az első! Ez a sorrend: a társam és én, gyerekek, szülők. A házastársadnak MINDEN helyzetben igazat kell adnod egy harmadik fél előtt, legyen ez anyós vagy bárki más. Még akkor is, ha nincs igaza. Utána otthon, négyszemközt majd tisztázod vele a dolgokat, de egy harmadik személy előtt mindig ki kell állnia melletted.

2015. máj. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!