Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek? Picit zavar a dolog

Mit tegyek? Picit zavar a dolog

Figyelt kérdés

Törökországban élek 4 éve Alanyában.

Rendes munkám van, van egy párom 5 hónapja vagyunk együtt. Ő egy török férfi, először féltem a kapcsolattól, de megszoktam a más kultúrát. És őszintén szeretem a párom, érzem, hogy Ő is engem.

Nehéz volt megszokni, mert elég rideg volt nem mondogatta hogy szeret, nem csókolt meg egy jó ideig, csak az arcomra meg a homlokomra adott egy puszit. Na de persze most már ez megváltozott, nemi életünk is rendben van, viszont a szülei előtt még puszit se ad. Megölel, kb ennyi. Ha náluk voltam, akkor nem lehettünk a szobájában 3 percnél tovább mert azt, mondta, hogy micsoda szégyen. Mit gondolnak majd a szülei.

Na most akkor a szülei azt hihetik, hogy még egymáshoz se értünk vagy mi?

Nem beszéltem még vele erről, de lehet majd fogok. Nemtudom.

Eleve olyan fura volt, hogy még a kapcsolatunk elején adtam neki egy puszit az arcára, és úgy meglepődött, hogy elröhögtem magamat.

Mindenesetre már arra is gondoltam, hogy lehet ha nem bújtam volna annyit hozzá meg nem kezdeményeztem volna, akkor máig nem szeretkezünk.

:-D

25/N



2015. júl. 29. 22:05
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszom, az utolsó előttinek szólt :) a mostani meg az utolsónak. Nem kamu a kérdés. Nem tudkm ezen mi olyan hihetetlen
2015. júl. 29. 22:33
 12/37 A kérdező kommentje:
Természetesen nem provokálni szeretném őket ezzel.
2015. júl. 29. 22:34
 13/37 anonim ***** válasza:
67%
Remek, akkor csak simán hülye vagy, sokkal jobb.
2015. júl. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Most mit provokálsz? Kérdeztem valamit válaszoltak, OK! Ennyi. Túltárgyalva. Válszolj értelmesen vagy merhaba!
2015. júl. 29. 22:38
 15/37 anonim ***** válasza:
79%
mi a bajod ezzel?mi sem szoktunk az anyos elott smarolni meg olelkezni ,elvonulni sem.pedig mi nem vagyunk vallasosak.legyen mar benned egy kis tartas ,ha mar ilyen kozegbe kerultel ,mert sz.rba sem fognak nezni.mindennek megvan a maga helye-ideje ,tisztaba vannak vele hogy nem a huga vagy ,nem kell bizonygatnod azzal hogy elottuk pettingeltek:D
2015. júl. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
22%
Szabad a gazda nem tudtam kitalálni
2015. júl. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Hát elég érdekes amiket írtok. Nem azt mondtam, hogy nyálaskodni akarok előttük, de mondjuk a szülinapomkor se kaptam még egy puszit se a páromtól, pedig ott ünnepeltük náluk a szülinapomat. Engem csak ez zavar. Hogy még egy ártatlan puszit se adhat
2015. júl. 29. 22:42
 18/37 anonim ***** válasza:
88%
Ezért mondom, hogy hülye vagy. Szart nem tudsz a kultúráról, ahova be akarsz kerülni és pattogsz, hogy ők nem alkalmazkodnak hozzád. Fordítva ülsz a lovon.
2015. júl. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
91%

Neked tényleg fogalmad nincs, igaz?


Én speciel még itthon is undorítónak tartom a köztéri nyalást-falást, de ott, ahol épp élsz és ahova tartozni akarsz, ez szinte bűncselekmény (vallási szempontból).


Ha ezt nem érted meg, húzz el onnan, de gyorsan, mielőtt bajod lesz belőle. Ennyire nem lehetsz buta, de komolyan... Ezért gondolja mindenki, hogy kamu, provokáló kérdést tettél fel, mert hihetetlen, hogy valaki ott él, és fennakad azon, hogy a török barátja nem akar vele - a vallásos szülei előtt!!! - csókolózni... Ja, bocs, "puszilkodni". :D


Örülj neki, hogy nem kell csadorban járnod - még.

2015. júl. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
92%
Na várj csak, Szulejmánék majd jól megrendszabályoznak, ha együtt maradtok. Most még megy a kedveskedés meg az udvariaskodás, de jó esély van rá, hogy rövidesen kibújik a szög a zsákból. Arrafelé kicsit másképp mennek a dolgok.
2015. júl. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!