Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek? Picit zavar a dolog

Mit tegyek? Picit zavar a dolog

Figyelt kérdés

Törökországban élek 4 éve Alanyában.

Rendes munkám van, van egy párom 5 hónapja vagyunk együtt. Ő egy török férfi, először féltem a kapcsolattól, de megszoktam a más kultúrát. És őszintén szeretem a párom, érzem, hogy Ő is engem.

Nehéz volt megszokni, mert elég rideg volt nem mondogatta hogy szeret, nem csókolt meg egy jó ideig, csak az arcomra meg a homlokomra adott egy puszit. Na de persze most már ez megváltozott, nemi életünk is rendben van, viszont a szülei előtt még puszit se ad. Megölel, kb ennyi. Ha náluk voltam, akkor nem lehettünk a szobájában 3 percnél tovább mert azt, mondta, hogy micsoda szégyen. Mit gondolnak majd a szülei.

Na most akkor a szülei azt hihetik, hogy még egymáshoz se értünk vagy mi?

Nem beszéltem még vele erről, de lehet majd fogok. Nemtudom.

Eleve olyan fura volt, hogy még a kapcsolatunk elején adtam neki egy puszit az arcára, és úgy meglepődött, hogy elröhögtem magamat.

Mindenesetre már arra is gondoltam, hogy lehet ha nem bújtam volna annyit hozzá meg nem kezdeményeztem volna, akkor máig nem szeretkezünk.

:-D

25/N



2015. júl. 29. 22:05
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom ugy házasodtatok össze,hogy alig értettétek egymás nyelvét, nem csodálom,hogy csodálkozol!
2015. júl. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
53%

Off: nekem most egy régi hír jutott eszembe, amikor megkéseltek egy turista párt Törökországban, mert pont egy templom mellett csókolóztak. Ott másként gondolkodnak, főleg a fanatikusan vallásosak.


Én mondjuk nem tudnék így élni, ideig-óráig talán, de hosszú távon biztosan nem, mert szükségem lenne az ölelésre, meg az egymáshoz tartozás érzésére mások előtt is.

Mielőtt komolyra fordulna a dolog, és házasságot meg babát terveznétek, azért komolyan járj utána a jogi dolgoknak is.

Ez a cikk tudom nem törökökről, hanem egyiptomiakról szól, de azért sok tanulságot rejthet. Más kultúra, más normák, más jogszabályok vannak, és nem biztos, hogy ugyanúgy védenek téged is nőként, mint itt Európában.


[link]

2015. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
84%

"Hogy még egy ártatlan puszit se adhat" - hát nem, az egy olyan világ.

Én simán elvagyok a török diákjaimmal - a csadoros lányoknak véletlenül se mesélek pikáns viccet, és véletlenül se érek hozzájuk.

Meg lehet ezt szokni.


A dolog másik fele, amikor az amerikai szülő szájra puszit ad a gyerekének, - engem valahogy az jobban irritál.

2015. júl. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
59%
nekem a magyar barátomat se jutott volna eszembe a szülei előtt nyalni-falni... nekem is kellemetlen lett volna, nekik is.
2015. júl. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
30%

1. Ha nem vagytok házasok és úgy élsz nemi életet egy muszlimmal, akkor a szeretője vagy, semmi több!

2. 4 éve ott élsz és nem sikrült megismerni a kultúrális szabályokat? Család és idegen előtt nincsen ölelkezés, pláne egy törvénytelen kapcsolatban! Mert a ti kapcsolatotok az. KI fog használni, nem fog komoylan venni.

2015. szept. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
nem Szaúd-Arábiáról volt szó, utolsó, szerencsére a törökök nem a középkorban élnek...
2015. okt. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
0%
Oh, Dehogynem! Elég sok muszlimot ismerek személyesen, tudom mi a véleményük ezekről az esetekről! Persze ezt kifelé nem mondják..
2015. okt. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!