Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom ajándékba ígérte...

Anyósom ajándékba ígérte néhány műszaki cikkünket az új párja lányának. Tényleg oda kéne adnunk?

Figyelt kérdés

Kb fél éves laptopról és két okostelefonról van szó (6-7 hónaposak).

Anyósom 3 hónapja jár a párjával, annak van egy 25 éves lánya. A lány nem dolgozik, nem tanul. Kényelmes neki hogy otthon apuci eltartja. Elromlott a telefonja, és az asztali gépe is "lassú" már.

Anyós persze kapott az alkalmon, és hogy bevágodjon, neki ígérte a mi cuccainkat.

Minket meg sem kérdezett. Ma jött az sms, hogy pénteken jönnének a lánnyal a holmikért.


Anyós új párját egyszer láttuk, a lányról csak 1 képet láttunk az interneten.


Hívhattok anyagiasnak, de én nem szívesen adnék oda semmit.

Az én unokahúgomnak is szüksége lenne laptopra, igaz ő megdolgozik érte. Másnak meg csak úgy az ölébe hullhat?


2015. szept. 2. 16:45
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne hazudjatok mert akkor azt hiszi hogy amúgy odaadtátok volna... Hadd tudja hol a "helye".
2015. szept. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kene, ez a tietek vagy max csak X összeg ellenében adnám oda :D


Es pont lesz_arnam, hogy az anyós új pasijának mi van a lányával ( mar persze, ha nem egészségügyi probléma, de ez...oldja meg úgy, ahogy akarja)

2015. szept. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyetek mar toketlenek, hogy csak hazugsaggal tudjatok leszerelni anyost, amikor a sajat tulajdonotokrol van szo. Elobb-utobb helyre kell tennetek, mert ha ilyen tipus, akkor lesz meg par huzasa...


Persze a ferjed dolga lenne, hogy elbeszelgessen vele.

2015. szept. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ne legyetek vesztesek. Mondjátok meg most anyósnak, hogy nem kapja meg. Ha ennek ellenére mennek pénteken, el lehet magyarázni a lánynak, hogy sosem volt eladó a cucc.
2015. szept. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
94%

Eszem megáll, komolyan. Egy 20 éves, kopott, szakadt plüssmackót nem jutna eszembe odaígérni oda valakinek, ami más tulajdona.


Úgy megpróbáltam elképzelni, hogy anyósod hogyan reagálna, ha dobnál neki egy SMS-t, hogy egyik barátnőd költözik otthonról, nincs bebútorozva a leendő albérlete, ezért odaígérted neki az ülőgarnitúrájukat, a mikrohullámú sütőjüket és egy fiókos szekrényt, csütörtök délutánra sikerült a kisteherautót megszervezni a fuvarhoz, legyen szíves legyen otthon, amikor felugrotok a cuccokért. :-))

2015. szept. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen nonszensz, hogy gondolja, hogy odaadja a TI dolgaitokat???? Valami rossz vicc... Persze, odaadjuk, ha anyós leteszi érte vételárat, utána annak adja akinek akarja.... pfff... te jó ég milyen emberek vannak.
2015. szept. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
13%

Attól függ, ha ő vette ezeket akkor végülis megteheti mert ő fizetett érte (akár milyen k.csög ség is de ő vette)

Ha viszont ti akkor semmi köze hozzá...

2015. szept. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 DuplaKV ***** válasza:
38%
Add oda az unokahúgodnak! Mellesleg anyóspajtás akkor viheti el, ha kifizette. Én azért megkérdezném, arra nem gondolt-e, hogy nektek más céljaitok is lehetnek a gépekkel, és nem feltétlenül szeretnétek idegen embereknek adni.
2015. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak nem is hazudnék. Elküldeném a jó büdös fenébe. :D Ne a mi cuccainkat ígérgesse. Semmi köze hozzá.
2015. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
96%
Elég pofátlan az anyosod!Már bocsánat! Mi jogon ajánlgatja a ti cuccaitokat bárkinek is?! És ha széjjel mennek a pasijával?:D Atyagatya
2015. szept. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!