Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom ajándékba ígérte...

Anyósom ajándékba ígérte néhány műszaki cikkünket az új párja lányának. Tényleg oda kéne adnunk?

Figyelt kérdés

Kb fél éves laptopról és két okostelefonról van szó (6-7 hónaposak).

Anyósom 3 hónapja jár a párjával, annak van egy 25 éves lánya. A lány nem dolgozik, nem tanul. Kényelmes neki hogy otthon apuci eltartja. Elromlott a telefonja, és az asztali gépe is "lassú" már.

Anyós persze kapott az alkalmon, és hogy bevágodjon, neki ígérte a mi cuccainkat.

Minket meg sem kérdezett. Ma jött az sms, hogy pénteken jönnének a lánnyal a holmikért.


Anyós új párját egyszer láttuk, a lányról csak 1 képet láttunk az interneten.


Hívhattok anyagiasnak, de én nem szívesen adnék oda semmit.

Az én unokahúgomnak is szüksége lenne laptopra, igaz ő megdolgozik érte. Másnak meg csak úgy az ölébe hullhat?


2015. szept. 2. 16:45
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
84%
Azért a sógornő is megéri a pénzét, aki a gyerekének szánt laptopot azzal utasítja vissza, hogy használtan neki nem kell...
2015. szept. 3. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell hazudnod, de ha odaadod, akkor nekem is adhatnál már egy új tévét, a régi CRT nagyon odavan, és a távkapcsolója sem jó. Vágod, ugye?
2015. szept. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
85%

Milyen alapon merül fel benned, hogy oda kellene adnod egy idegennek a saját holmitokak, csak mert az anyós kitalálta?

Én biztos megmondanám neki, hogy hova menjen az sms-sével, nemhogy még nekiállok történeteket kitalálni, nehogy megsértődjön. A férjed mit szól ehhez? Miért nem teszi helyre a saját anyját?


Egy másodpercre sem jutna eszembe, hogy bármit odaadjak az aktuális pasi lányának, sőt az ajtót sem nyitnám ki, amikor jönnek.

2015. szept. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Engem az érdekel, hogy mi lesz, ha megmondjátok, hogy nem adjátok oda... Majd írd le kérlek! :D
2015. szept. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a fejleményekre én is kiváncsi vagyok!
2015. szept. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Én is :D
2015. szept. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
89%
Elküldeném az anyóst melegebb éghajlatra. Nem hazudoznék neki, hanem megmondanám, hogy amit maga vett kedves mama, azt osztogathatja, meg azzal jótékonykodhat másnak. Ami az enyém, arról szemét/kezét levegye!
2015. szept. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

nem kell hazudni, mert akkor azt hiszi, máskor is pofátlankodhat így. szerintem legyetek őszinték, de persze azért ne bunkó stílusban osszátok ki.


a fejleményekre meg én is kíváncsi vagyok :D (sajnálom, ilyenek az emberek, kíváncsiak :D)

2015. szept. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
82%
Na mi a helyzet??
2015. szept. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem anyagiasság kérdése! A tárgy a tiéd, anyósod jogtalanul ígérte bárkinek, annak adod, akinek akarod! Add a sógornődék lányának, anyós meg gondolkodjon, mielőtt ígérget! Pláne más cuccát!
2015. szept. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!