Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyja kicsi fia - stratégiát...

Anyja kicsi fia - stratégiát tudtok adni?

Figyelt kérdés

Mit lehet tenni ha adva van egy olyan anyós, aki mai napig magához köti a fiát, elvárja hogy naponta meglátogassa, és emiatt a fia nőgyűlölővé vált? Nem vicc, noha átlátja az összefüggéseket, attól még az anyja szent (45 éves), rosszat nem lehet róla szólni (20 év párkapcsolat után teli már a hócipőm), az összes többi nő viszont hülye.


Egy jó taktikát kérek tőletek. Humor? Meddig?



2015. szept. 28. 12:22
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
100%

20 év után már nincs erre stratégia. Már az elején is kicsi esélyed volt, hogy ezen változtass, most meg már semmi.

Az ilyesmi egyébként is két emberen múlik. Az anyja érzelmileg zsarolja, a fia meg vevő rá és hagyja.

Fogod magad és elválsz tőle, ha eleged van, vagy folytatod tovább így, ha már 20 évig kibírtad. Sosem értem, hogy ha ilyen alapellentétek vannak két ember között, mi tartja őket össze?

2015. szept. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 A kérdező kommentje:
Hát, reméltem, hogy felnő valahogy... Amúgy nem rossz ember, rosszabb dolgokat is művelnek pasik.
2015. szept. 28. 13:08
 13/55 anonim ***** válasza:
100%

Persze, van rosszabb is.

Ezzel magyarázta barátnőm is. Végül váltak, és akkor derült ki minden. Mondjuk, hogy a közös, négy éves gyerek nem vette észre majdnem egy hónapig, hogy az apja nem a gép előtt kockul, hanem elköltözött. És egy értelmileg ép gyerekről beszélünk.

Ez egy két emberes játszma. A férjed, ha fel akarna nőni, már megtette volna. Nem csak az anyósod felelős érte.

2015. szept. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
100%

off:utolsó behalok hogy a gyerek 1 hónapig nem hiányolta apát:D

amúgy szerintem jó persze lehetne rosszabb is,de nekem van annyi önbecsülésem és ízlésem, hogy a" nem annyira rossz pasi" kell, hanem "a jó pasi".de 20 év után ez már tárgytalan , a férjed soha az életben nem fog változni. Apám 60-on túl van és anyámmal elváltak apám meg a nagyanyámnál lakik(és még mindig a nagyi diktál neki,fél mi lesz ha nem takarított ki rendesen stb. :D)

2015. szept. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
85%
Akkor - úgy tűnik a hibák ellenére szeretitek egymást - szerintem nézz el a dolog felett, hogy meglátogatja stb. Egyszer vége lesz, ennek is, nekünk is, a világnak is - addig próbáljunk meg megértéseben élni egymással.
2015. szept. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
96%

20 után már nem fog változni és nem fog felnőni 45 éves kora után.

Ezzel ne áltasd magad.

Miért kell látogatni anyóst minden nap? Beteg? Egyedül él? Segítségre van szüksége? Ez teher? Messze lakik? Zavarja a közös programokat?


Ja és az hülyeség, amit írt valaki, hogy a férfiak 95%-a ilyen. Szerencsére nem! Normális párkapcsolat nem is működik úgy, hogy valaki még anyuci pici fia vagy lánya.

2015. szept. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
93%

akkor nem szabad túllendülni az anya függőségen amikor már otthon anyuci megemlítésénél ordít veled és te egy utolsó senki lehetsz, bezzeg anya, plusz amikor közli veled ne így főzz, takaríts, nevelj hanem úgy ahogy anyuci tenné:S én férjem is bepróbálkozott finoman hogy ne így hajtogass, vagy mosogass. Ekkor a kezébe adtam a holmit és közöltem haza is lehet menni vagy ő csinálhatja tovább, ha folytatja a hisztit(azóta inkább vett egy mosogatót és békén hagy hajtogatásnál)

apropó azt akartam írni nem a "nem annyira rossz pasi"-t választanám :P

2015. szept. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
87%
Keresni kell olyat,aki érzelmileg felnőtt.
2015. szept. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megszoksz vagy megszöksz. Illetve van egy harmadik lehetőség de azert börtön jár, de tipikusan az ilyen anyósok elik meg a 100 eves kort
2015. szept. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
90%
mosogatógépet akartam írni, na ma elvagyok :D
2015. szept. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!